[IN-BOX] Tani monitorek za 30$ z ebaja

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Głuś pisze:Czyli mniemam że tym niebieskim można sterować jakoś poogłaszaniem nagłośnienia w aucie - oprócz oczywiście tego o czym wspomniałeś?
Przecież napisałem - niebieski kabelek to sterowanie przełączaniem AV1/AV2. Tylko i wyłącznie. A że nie ma dźwięku w tym monitorze to wejścia się powinny nazywać V1/V2 :-) a nie AV.
Jedynie nie pamiętam czy sterowanie na tym kablu odbywa się przez podanie 12V czy podanie masy.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
mknet
Posty: 1223
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 20:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: mknet »

Ja na swój egzemplarz czekam od 3 marca, na szczęście paypal po przebadaniu sprawy oddał pieniądze ;-)
Aktualnie zamierzam latać na telewizorze LCD samsunga 19" w którym jest możliwość wyłączenia BS'a na wejści AV. ;-) A wszystko będzie napędzane lidlowską przetwornicą TRONIC 150W ;-)
Użytkowane: Bixler 2 1500m, SkySurfer 2000mm, Transporter Q7.6, Mini-Hrejser slim 280mm, Delta120min.
Składają się: SU31 ElectriFly, FarFlyer długolot fpv.
Zakurzone: T-rex 500ESP, Ofna ultra lx comp, Hpi Sprint 2
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

mknet pisze:w którym jest możliwość wyłączenia BS'a na wejści AV
No nie sądzę - zamiast niebieskiego dostaniesz czarne :-) a nie wojnę mrówek...
mknet pisze:A wszystko będzie napędzane lidlowską przetwornicą TRONIC 150W
Gwarantowane drobne paseczki na ekranie - zakłócenia od przetwornicy.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

Baqsthc pisze:Też właśnie czekam na ten monitorek.. Głuś, możesz mi powiedzieć jaką opcję wysyłki wybrałeś i ile czasu czekałeś? ;)
Zamówiłem 30 maja u tego ebajowicza http://www.ebay.pl/itm/150607018057?ssP ... 1497.l2649 zresztą jak pisałem z Rurkowego linka z pierwszego postu. Przyszło dziś to sobie policz :)

Co do opcji to tam jedna była więc za wielkiego wyboru nie miałem :D Wysyłka 6USD Swiss post i idzie przez Zurich ;) Na ebaju da się znaleźć za tą samą cenę z wysyłką free, ale wolałem mieć pewność że dostanę to samo co Rurek, a nie jakąś padaczkę, czasem nie opłaca się sępić na 10 czy 20 zł.

PS. Właśnie patrzę że dolca podrożał :P

@Rurek, dzięki już kumam, założę termokurczkę na niebieski żeby gdzieś czegoś nie zwarł i tyle, nie będę go obcinał bo może kiedyś się przyda ;)

@mknet, ja kupiłem DVR recorder z HK i BS znika na każdym monitorze całkowicie ;)


Powiem Wam jeszcze taką ciekawostkę, gwint w tym monitorze pasuje idealnie do standardowego statywu foto 8-)
Awatar użytkownika
mknet
Posty: 1223
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 20:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: mknet »

Rurek pisze:No nie sądzę - zamiast niebieskiego dostaniesz czarne :-) a nie wojnę mrówek...
Rzeczywiście a myślałem że będzie tak pięknie, mimo tego BS nie jest agresywny, wchodzi przy kompletnym braku czytelność, czyt. wojna mrówek.
Rurek pisze:Gwarantowane drobne paseczki na ekranie - zakłócenia od przetwornicy.
W moim przypadku monitor zasilany jest z osobnego akumulatora, a stacja naziemna z własnego.
Dzięki czemu nie mam żadnych zakłóceń ;-) testowane
Użytkowane: Bixler 2 1500m, SkySurfer 2000mm, Transporter Q7.6, Mini-Hrejser slim 280mm, Delta120min.
Składają się: SU31 ElectriFly, FarFlyer długolot fpv.
Zakurzone: T-rex 500ESP, Ofna ultra lx comp, Hpi Sprint 2
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Post autor: Baqsthc »

Pytam bo u mnie utknęło na Departure from border point of origin country i tak się zastanawiam ile może to potrwać.. też zamawiałem z Rurkowego linka :P

A idzie za pomocą: Asendia Asia

wysłane 11.06
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

Oj człowieku dopiero 12 dni, a Ty marudzisz, po 3 tygodniach jak nie przychodzi to można zaczynać dopiero się martwić i szukać, 3 tygodnie to taka bezpieczna granica, na którą należy się nastawiać na paczki z Chin, jak przyjdzie wcześniej to miła niespodzianka :)

Fajny ten monitorek, właśnie męczę go na LiFe 3S i działa bez zająknięcia, tylko przez niższe napięcie trochę pobór prónda wzrósł do 0,36 A, ale to szczegół ;) Super sprawa bo ten stary LG potrzebował 12V - na 9V była dyskoteka :lol: można sobie całą bazę zasilić pakietem LiFe 3S. Zawsze po lataniu naładować do pełna i wrzucić do walizki, a później jak się zachce polatać to zawsze jeden pakiet mniej do naładowania bo baza jest w pełnej gotowości :)
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
PAwel_Z
Posty: 91
Rejestracja: poniedziałek 20 sty 2014, 13:58
Lokalizacja: Lubelskie / WWA

Post autor: PAwel_Z »

CZy to nie jest ten sam monitor. Cena jakoś niska jak od chińczyka.
http://allegro.pl/monitor-tft-lcd-7-do-kamery-cofania-gps-dvd-i4330200460.html
kondiz
Posty: 1731
Rejestracja: poniedziałek 13 cze 2011, 09:14
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław

Post autor: kondiz »

PAwel_Z, Dokładnie ten sam.
Konrad
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Głuś »

I tak wole kupić od Chińczyka bo jak coś jest nie tak to zawsze bez problemu, albo zwrócą pieniądze, albo wyślą nowe, a w znacznej większości przypadków nie trzeba nawet odsyłać tylko wystarczy nagrać film i pokazać na nim co nie działa itp. itd.

Dokładnie wczoraj założyłem spór na paypalu na paczkę, która po 40 dniach nie dotarła, dziś wstaje mam zwrot kasy, bez kłócenia się i przepychania, a na tym cholernym Allegro od półtora miesiąca kłócę się z gnojami o zepsutą lutownicę, raz odesłałem to mi przysłali z powrotem tą samą zepsutą, spór na Allegro też mają w dupie i to nie jest odosobniony przypadek bo tam wiecznie jakieś formalności i problemy. W ogóle ostatnio jestem bardzo zniesmaczony zakupami na Allegro i w polskich sklepach, a biorąc pod uwagę że jest to ten sam Chiński towar wolę kupić u źródła :)
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
PAwel_Z
Posty: 91
Rejestracja: poniedziałek 20 sty 2014, 13:58
Lokalizacja: Lubelskie / WWA

Post autor: PAwel_Z »

Czy płaciliście opłaty celne za ten monitor? Mi przyszło zawiadomienie.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

No to ktoś się nudził w okresie wakacyjnym w UC... monitorek jest wart poniżej progu od którego owatowują, dziwna sprawa. Najwyżej zapłacisz te kilkanaście złotych, dasz radę :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
fivel
Posty: 27
Rejestracja: wtorek 06 sie 2013, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: fivel »

jak by ktos chciałe znalałem na allegrogo
http://allegro.pl/monitor-tft-lcd-7-do- ... tabsAnchor
Awatar użytkownika
mkrawcz1
Posty: 1772
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Post autor: mkrawcz1 »

Wygrzebałem takie coś http://www.aliexpress.com/item/7-TFT-Co ... 47422.html i nie wiem, co o nim sądzić...
niby 800x480
na zdjęciu wygląda, że ma zabudowany VRx
ale dla mnie wygląda na lipę
Doświadczenie - wiedza, którą zdobyłeś tuż po tym, kiedy była ci najbardziej potrzebna...
xDigYx
Posty: 804
Rejestracja: środa 02 paź 2013, 14:38
Lokalizacja: Wroc

Post autor: xDigYx »

kupilem ten z ebay na poczatku pazdziernika, ale niestety do tej pory nie doszedl... ktos jeszcze mial z tym sprzedawca taki problem?
ODPOWIEDZ