Obudowa DJI Phantom 3 Standard - pyt wymiana obudowy na inną

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Janos
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 28 lis 2019, 07:18

Obudowa DJI Phantom 3 Standard - pyt wymiana obudowy na inną

Post autor: Janos »

Cześć Wszystkim !

W moim DJI Phantom 3 Standard obudowa przy silnikach jest popękana co nie podoba mi się i mam wrażenie że zaraz się rozleci.

Pytanie do was, czy z innych wersji phantom 3 obudowa będzie pasować, oraz czy dobrym wyjściem jest zakup zestawu phavic, wydatek prawie 400 zł.
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Obudowa DJI Phantom 3 Standard - pyt wymiana obudowy na

Post autor: PiotrSz »

Janos pisze:Pytanie do was, czy z innych wersji phantom 3 obudowa będzie pasować
Od Phantoma 3 Pro/Adv pasuje tylko góra.
Janos pisze:czy dobrym wyjściem jest zakup zestawu phavic, wydatek prawie 400 zł.
Ciężko Ci będzie kupić obudowę do P3S, wycofane już są z produkcji i w sklepach są już niedobitki. Jeśli zrobisz modyfikację na phavica to będziesz miał bardziej kompaktowego phantoma, jak się te obudowy tylko pokazały to robiłem taką przekładkę P3P dla klienta.
Janos
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 28 lis 2019, 07:18

Re: Obudowa DJI Phantom 3 Standard - pyt wymiana obudowy na

Post autor: Janos »

Dzięki za odpowiedź, w takim razie pozostaje phavic jako lepsza alternatywa i jeszcze dostępna.
Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Obudowa DJI Phantom 3 Standard - pyt wymiana obudowy na

Post autor: pawelsky »

Janos pisze:w takim razie pozostaje phavic jako lepsza alternatywa i jeszcze dostępna.
Alternatywa tak, ale czy lepsza to akurat kwestia dyskusyjna. To jednak niszowy produkt i efekt koncowy w duzej mierze zalezy od umiejetnosci przekladajacego. Dodatkowo inne mocowanie anten niz w oryginale moze wplynac na zasieg (szczegolnie ze to Standard ktory juz w oryginale zasiegiem nie grzeszy).
ODPOWIEDZ