Phantom 2 vision plus - Problem!

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Rafaelllo
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 09:17

Phantom 2 vision plus - Problem!

Post autor: Rafaelllo »

Witam serdecznie wszystkich. Jestem posiadaczem Phantoma 2 Vision plus - wiem staruszek, ale kupiłem go 2 tygodnie temu ze sklepu nieużywanego, po prostu się nie sprzedał a do nauki jak znalazł. Problem mam z połączniem drona z aplikacją "phantom 2 assistant. Mój laptop pracuje na windows 7 home premium. Ściągnąłem phantom 2 assistant, podłączyłem kabelkiem drona z laptopem następnie włączyłem nadajnik i drona, włączyłem aplikację i nic. Tak jakby nie widział drona. Z prawej strony powinno być wiać informację o stanie baterii, niestety brak jest jakiejkolwiek informacji. Dzwoniłem do kilku sklepów z dronami firmy DJI jednak praktycznie wszyscy pracownicy już nie pamiętają tej aplikacji i jak podłączyć drona z asistant. Wyczytałem że do tego windowsa potrzebny jest service pack 2, którego zainstalowałem - nic to nie dało. Jeżeli ktoś użytkuje jeszcze takiego phantoma i wie jak go połączyć z w/w aplikacją to będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Phantom 2 vision plus - Problem!

Post autor: Verid »

A sterowniki zainstalował przed instalacją Asystenta? Mydelnicy już nie mam ale kojarzę że do pełni szczęścia potrzebne były dwie instalki - Asystent jako taki i DJI_WIN_Driver_Installer czy jakoś tak.
Ten wredny...
Rafaelllo
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 09:17

Re: Phantom 2 vision plus - Problem!

Post autor: Rafaelllo »

Sprubuję dzięki.

Editt

Dzięki verid sterowniki pomogły :-)
ODPOWIEDZ