Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

darek11
Posty: 65
Rejestracja: niedziela 14 sty 2018, 17:40

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: darek11 »

Tylko się cieszyć i czapki z głów przed serwisem- bardzo profesjonalne podejście. A teraz po otrzymaniu nowego kontrolera, pilnuj żeby znów go nie rozładować poniżej minimum :roll: Pozdrawiam Darek.
irlandczyk007
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 21:58

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: irlandczyk007 »

Powiedz mi prosze jak jest z gwarancją? Czy oni patrza kiedy dron został zakupiony?
Kupiłem uzywany w lombardzie.Cena była super a szkoda mi zwracać pieniądze.

dzieki
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: Verid »

irlandczyk007 pisze:Powiedz mi prosze jak jest z gwarancją?
A co ma gwarancja i zakup w lombardzie do tematu wątku? Weź się chłopie za szukajkę bo to kolejny raz jak robisz śmietnik bez zaglądania do niej
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=54&t=4 ... 30#p549779
Ten wredny...
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: Carrock »

Leszek23 pisze:Kontroler został wysłany do serwisu ( kupiony w 08.2016) Dzisiaj dostałem odpowiedź ,że otrzymam nowy controler i zero kosztów.
Miałem identyczny problem choć mój ładował się do 3 diody i szlo 1 pakiet wylatac. Mnie również wymienili na nowy tylko trwało to 2,5 miesiąca - dokladnie cale lato, bo oddalem do naprawy w polowie czerwca.

Irlandczyk007: o ile wiem jesli masz dowod zakupu towar obowiązuje rękojmia. Doczytaj jakie sa warunki dla używek bo nie pamietam ale kiedyś reklamowałem używany tablet i bez problemu.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
P3A v.2
Leszek23
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 11 lip 2016, 15:07

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: Leszek23 »

U mnie było tak ,, że dzwoniłem do sklepu gdzie kupiłem to miałem całego dron wysłać do nich i oni w ramach gwarancji wyślą do producenta i jak będzie moja wina to będę musiał koszty naprawy sam zapłacić i może to trwać do 2 miesięcy. Sam zadzwoniłem do serwisu i kazali mi przesłać wszystkie dokumenty w tym kopię rachunku i numer drona . Następnie dostałem potwierdzenie przyjęcia drona do naprawy. Od momentu wysyłki do powrotu paczki wszystko trwało 10 dni. Skontaktuj się sam z serwisem i zobaczymy co powiedzą.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9752
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: pawelsky »

Leszek23 pisze:dzwoniłem do sklepu gdzie kupiłem to miałem całego dron wysłać do nich i oni w ramach gwarancji wyślą do producenta i jak będzie moja wina to będę musiał koszty naprawy sam zapłacić i może to trwać do 2 miesięcy.
Trzeba bylo powolac sie na rekojmie a nie na gwaracje... ;-)
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: Carrock »

pawelsky pisze:
Leszek23 pisze:dzwoniłem do sklepu gdzie kupiłem to miałem całego dron wysłać do nich i oni w ramach gwarancji wyślą do producenta i jak będzie moja wina to będę musiał koszty naprawy sam zapłacić i może to trwać do 2 miesięcy.
Trzeba bylo powolac sie na rekojmie a nie na gwaracje... ;-)
Widzisz rękojmia gwarantuje Ci odpowiedź/uznanie ale i tak możesz czekać miesiącami na sprzęt.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
P3A v.2
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9752
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: pawelsky »

Carrock pisze:Widzisz rękojmia gwarantuje Ci odpowiedź/uznanie ale i tak możesz czekać miesiącami na sprzęt.
Nie jesli zdecydujesz sie na odstapienie od umowy. Co wiecej przy gwarancji rowniez mozesz czekac miesiacami, kwestia szczescia.
Leszek23
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 11 lip 2016, 15:07

Re: Nadajnik zdalnego sterowania nie chce się naładować

Post autor: Leszek23 »

Jeżeli nie masz rachunku ( naprawa kontrolera w serwisie kosztuje 270 euro ) to możesz wymienić baterie samemu kosz baterii 600 zł.
ODPOWIEDZ