Zanim...
Zanim...

Zanim...

Polskie Forum FPV

Forum modelarzy i pilotów FPV
Dzisiaj jest niedziela 23 wrz 2018, 04:12

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkich.

Piszę w sprawie mojego Phantoma 4 pro, który zaliczyl upadek z wys. 2,5-3m w parku po uprzednim zahaczeniu o gałęzie . Podczas spadania dwukrotnie obkręcił się "wypluwając" baterię przed uderzeniem o ziemię. Kiedy zbierałem go do kupy zauważylem, że gumka pod gimbalem wyszła delikatnie poza obudowe i przy delikatnym muśnięciu palcem wsunęła się z powrotem na swoje miejsce.

Po ponownym uruchomieniu dron pika i świecą się czerwone lampki, na wyświetlaczu w aplikacji DJI GO nie są widoczne dane na temat baterii jak również większość opcji dotyczących ustawień czujników, wysokości RTH oraz trybów lotu. Wydaje mi się również, że obraz z kamery delikatnie pływa i jest przechylony w jedną stronę. Nie widać żadnych wizualnych uszkodzeń na obudowie, silnikach, kamerze i antenach.

Moje pytanie do was brzmi: Czy ktokolwiek jest w stanie zdiagnozować (choćby przypuszczalnie) na pdst. załączonych zdjęć, video jakie elementy mogły zostać uszkodzone i do kogo zwrócić się w sprawie naprawy oraz jakie mogłyby to być ewentualne koszty?

Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny.

Poniżej film na którym widać zachowanie drona.

https://drive.google.com/file/d/1PaxYeY ... sp=sharing

DSC_0854.JPG
DSC_0854.JPG [ 137.73 KiB | Przeglądany 272 razy ]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.