Czerwona dioda nadajnika.

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Jarekelblag
Posty: 16
Rejestracja: środa 21 cze 2017, 19:14
Lokalizacja: Polska

Czerwona dioda nadajnika.

Post autor: Jarekelblag »

Apka DJI GO nie łączy się z nadajnikiem.
Dioda nadajnika ciagle swieci sie na czerwono.
Nie ma podglądu z kamery.
W apce ciagle komunikat DISCONECTED.

Czy ktoś zna przyczynę, że nie mogę się połączyć z nadajnikiem

Jeśli będziesz śmiecił na forum tym samym postem w wielu działach to dostaniesz tygodniowy urlop razem z ostrzeżeniem.
Od tematów związanych z dji jest specjalny dział a nie tam gdzie wrzuciłeś posty.


EDIT - scalenie

W instrukcji wyczytałem, że to critical error. Ale nie ma już jak to naprawić lub zresetować. CZY ktoś miał z tym styczność i wie jak to zresetować?
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czerwona dioda nadajnika.

Post autor: PiotrSz »

Zanim zaczniesz klepać post pod postem to przeczytaj regulamin forum bo zaraz zarobisz warna... http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=8210 a szczególnie punkt 9.
Zadałeś pytanie więc poczekaj aż ktoś ci odpowie, niecierpliwość nie jest mile widziana na forum.
Awatar użytkownika
nytas
Posty: 117
Rejestracja: poniedziałek 24 paź 2016, 10:53
Lokalizacja: Rybnik, śląsk
Kontakt:

Re: Czerwona dioda nadajnika.

Post autor: nytas »

A czy apka - radio, lub jak ty to określiłeś "nadajnik" łączy się z dronem? Nie widzę informacji na ten temat, jak również nie wiemy jakiego masz drona.
Wróć do swojego pierwszego postu w tym wątku i sprecyzuj pytanie.

EDIT

Tu jest naprawdę dużo ludzi z bardzo dużą wiedzą, ale z fusów nikt tu jeszcze nie wrózy.
DJI Air 3 RC2, Eachine E010,
Jarekelblag
Posty: 16
Rejestracja: środa 21 cze 2017, 19:14
Lokalizacja: Polska

Re: Czerwona dioda nadajnika.

Post autor: Jarekelblag »

Faktycznie masz rację,

Dron to phantom 3standard. Nadajnik/radio chyba się laczy bo mogę sterować kamera. Natomiast ciagle swieci sie czerwona lampka nadajnika i nie mam podglądu z kamery na apce w telefonie. Jest komunikat disconected i czarny ekran. Najdziwniejsze jest to, że dzień wcześniej nim latalem. Drugiego dnia nadadowalem baterie i nadajnik/radio i koniec.

Edytuj posty!!!

Problem rozwiązany!
ODPOWIEDZ