DJI Spark

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
sp5l-
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 27 mar 2018, 15:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: DJI Spark

Post autor: sp5l- »

Adrián pisze:Kiedy przy aparaturze może być ewentualnie wtyk prosty, to przy tablecie sobie tego nie wyobrażam.
Jedyny plus Twojego, to cena.
Adrian mimo tego że sobie nie wyobrażasz on tam się trzyma bardzo dobrze i nie przeszkadza bo jest w sam raz.
Pozdrawiam Edek

DJI Spark - AEE Toruk AP10 - QZ-S8.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

Nie chodzi o to czy się trzyma czy nie, tylko o to, że dzięki temu, źle się trzyma aparaturę z tabletem w uchwycie.
Ale nie ja się muszę męczyć za oszczędność" kilku zł :-)
Awatar użytkownika
sp5l-
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 27 mar 2018, 15:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: DJI Spark

Post autor: sp5l- »

Adrián pisze:Nie chodzi o to czy się trzyma czy nie, tylko o to, że dzięki temu, źle się trzyma aparaturę z tabletem w uchwycie.
Ale nie ja się muszę męczyć za oszczędność" kilku zł :-)
Adrian cofnij się we własnych wypowiedziach i przypomnij sobie jak pisałeś po moim wpisie o zakupie kabla OTG do tel z androidem za 45 zł. + kurier że to jak ktoś chce tyle płacić - to niech płaci, a teraz piszesz sam sobie przecząc że już nie oszczędzasz i stałeś się rozrzutny. Ja kupiłem ten i po przymiarce jest według mnie SUPER. działa i jeszcze można połączyć androida z iPadem. Ja też powinienem za kilka dni dostać kabel do sparka z iPadem z Aliexpres - ale ten kabelek jest wyłącznie z wtyczką do sterownika dronów. Fakt ma mieć wtyczkę pod kontem 90 stopni od strony Ipada,
Pozdrawiam Edek

DJI Spark - AEE Toruk AP10 - QZ-S8.
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: DJI Spark

Post autor: Głuś »

Panowie sparkowcy, do tej sparkowej aparaturki wlezie telefon 17,3cm? :roll:
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

ipad mini wchodzi. To ten tez wejdzie.

Ale juz nie mam jak sprawdzic, bo sprzedalem.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: DJI Spark

Post autor: Jagoda »

Adrián pisze: sprzedalem.
:shock:
Oho, będzie burza ;-)
A tak na marginesie, to minusy jakieś były :roll:
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

Heh aj tam od razu burza, mowilem, ze po wakacjach idzie do nastepnego chetnego ;-)

Minusy?
Hmm nie znalazłem innych, niż te o których już była mowa, chociaz Duza czesc mnie nie dotyczyla. Np wypadajace baterie. Moze dlatego, ze dbalem o to by dobrze siedziala i dokupilem za kilka zl blokade na baterie.

Generalnie, bylem nawet zadowolony, pewnie dlatego, ze dzialelm naogryzkach i mialem fcc, do tego byl maly, poreczny i stabilizacja mi wystarczala, nie liczac braku 3 osi, o ktorej podczas krecenia trzeba pamietac.
Minusem byla sama jakosc nagran, jednak chce czegos lepszego. Ale po obrobce, nie bylo tragedii.

Byly promocje na Air w Ali, juz mialem zamawiac, ale juz 600g powoli nie robi mi takiej roznicy i mysle powaznie nad platinum. Moze dzieki mavic 2, cos sie ruszy z cenami.

Rozwazam od razu zakup gogli, tylko od dji mi sie nie podobaja, bo sa za Wielkie.. Jest jakas sensowna dla nich alternatywa?

(Sorry, ze bez ogonkow, ale cos mi sie skopalo z klawiatura, musze to ogarnac).
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: DJI Spark

Post autor: potrek »

Promocje na AIR na ali są co chwilę. Po cashbacku wychodzi jakies 2500 zł :) Cena niezła, sam zamówiłem, ale w miedzy czasie wpadł mi w rece MPP nowy z Polskiej dystrybucji za 3200 zł.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

Dokładnie, chociaz po testach, pomimo zalet air, to platinum dla mnie wypluwa lepszy obrazek podczas krecenia, znowu zdjecia z tego co widzialem, to chyba air.

Dopiero co sprzedalem, musze przeanalizowac te dwie opcje i cos wybrac.
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: DJI Spark

Post autor: potrek »

Dlatego też MPP zostawiłem dla siebie.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: DJI Spark

Post autor: Jagoda »

Adrián pisze: Dopiero co sprzedalem, musze przeanalizowac te dwie opcje i cos wybrac.
Nie dalej jak trzy tydnie temu rozważałem zakup Sparka, co by po parafii polatać i np. współczesne ruiny skręcić. Ale naszła awaria silnika w P4 (grzechotka) to i podskoczył brak zaufania do chińszczyzny (bo jak padnie elektryka, to tylko crash down)- szkoda/krzywda gotowa.Jednak wolę tereny z dala od zurbanizowanych.
Ps.
Zerknij na różnicę cen Platinium vs Mavic 2 Zoom .Obecnie w PL to 4,7k vs 5,38k (cyber - a może gdzieś będzie kapkę lepiej)
Adrián pisze: Rozwazam od razu zakup gogli, tylko od dji mi sie nie podobaja, bo sa za Wielkie.. Jest jakas sensowna dla nich alternatywa?
A Moverio? + zasłonki, o których na forum była mowa - co by od razu pwelsky worka na czajnik nie zalecał ;-)
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

Jagoda pisze:Zerknij na różnicę cen Platinium vs Mavic 2 Zoom .Obecnie w PL to 4,7k vs 5,38k
Tak, gdybym brał w PL, to była by fajna oferta. Ale myslalem troche taniej ale z eu dystrybucji, by miec bezproblemowa gwarancje w razie w.

Na spokojnie przejrze oferty, a moze cos sie trafi. Kusi baaardzo 2 pro.. ale cena..
Jagoda pisze:A Moverio?
Nawet ich na oczy nie widzialem, a co dopiero testowac, pomysl fajny, ale oslony przeciw sloneczne obowiazkowo. Przyjrze sie temu blizej. Rozmiar fajny.
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: DJI Spark

Post autor: Głuś »

Adrián pisze:ipad mini wchodzi. To ten tez wejdzie.

Ale juz nie mam jak sprawdzic, bo sprzedalem.
Dzięki, to jak to jest skonstruowane że i 5 cali 8 cali wchodzi, te łapki trzymające tel. się rozginają tak mocno?
Ale myslalem troche taniej ale z eu dystrybucji, by miec bezproblemowa gwarancje w razie w.
Z ali czy bardziej tomtop?
Na OLX można trafić AIR czy sparka nie rozpakowanego, nie aktywowanego sporo taniej, ale ja bym chyba tylko w odbiór osobisty szedł. Ostatecznie pobranie z możliwością sprawdzenia zawartości przy odbiorze, ale to chyba tylko PP ma.
Ja tak co kilka miesięcy mam pomysł kupić sparka i wertuje informacje, a jak dochodzę do tego że on ma FULHD TYLKO w 30 klatkach to mi się odniechciewa :lol:
Teraz i tak zima idzie, chlapa, chlapa, chlapa i później chlapa :mrgreen: chyba lepiej poczekać, dozbierać i bliżej wiosny faktycznie AIR'a łyknąć bo tak to tylko w szafie stanieje.
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

One się rozchylają.
Wejdzie maks ipad mini.

Kupić i nie latać, to bez sensu. Do wiosny ceny spadną.
A bez różnicy skąd, byle eu i nowy.

Taniej niż 2500zl air nie widziałem.

Wolę kręcić, niż robić zdj. Wg mnie, platinum ma lepszy obrazek, więcej detali w ciemnych miejscach. Do tego pewniejszy link.
Chociaż daleko nie latam, to zawsze się może przydać.

Miałem już zamawiać air z Ali, po sprzedaży sparka, ale się waham.. Bliżej wiosny będzie taniej i może jakieś promo na święta będzie z mavic 2

W 2 genialnie zrobili sledzenie obiektów. Działa dużo lepiej niż do tej pory. Bardzo by mi się przydało.
proszek91
Posty: 1
Rejestracja: środa 05 wrz 2018, 08:57
Lokalizacja: Jarocin

Re: DJI Spark

Post autor: proszek91 »

Mam nadzieję że to dobry dział :)
Chodzi o FCC robiłem floaterem, fakegps, potem instalowalem wersję aplikacji V4.1.10 przy okazji boost był z aplikacji która miała współgrać.
Mógłby ktoś jasno napisać jak to zrobić żeby wykorzystać potencjał maluszka? Latam z głową ale te 230 m w górę i 500 m w przód to trochę kibel w porównaniu do tych co osiągają 500 m w górę i 3-4 km w przód, mam kabel OTG, wzmacniacz sygnału na anteny, ale to dużo nie daje. Może coś źle robię z połączeniem albo gubię gdzieś się w czynnościach jakie powinienem zrobić po kolei ?
Liczę na odpowiedź.
Pozdrawiam Ariel.
ODPOWIEDZ