DJI Spark

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
macgyverek
Posty: 273
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 21:21
Lokalizacja: śląsk

Re: DJI Spark

Post autor: macgyverek »

Przepraszam, ale nie mam zadnych korzyści materialnych i nic mnie nie łączy z żadnym sklepem. Jeśli coś jest nie tak mogę usunąć.
Syma 107G | Walkera Ladybird QR V1 | Align TREX 450L DOMINATOR | Align TREX 250 DFC | DJI SPARK | HELL QUAD 3D | Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0
vaderjk
Posty: 383
Rejestracja: wtorek 02 lis 2010, 18:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Spark

Post autor: vaderjk »

Fajna recenzja, czy w Raciborzu na pikniku będziesz że Sparkiem? No i czekam na opinie jak to lata, i filmy.
VaderJK AXN FPV Eagle Tree
Tomisek
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 16 lip 2013, 14:26
Lokalizacja: Rzeszow

Re: DJI Spark

Post autor: Tomisek »

macgyverek pisze:DJI Spark Fly More Combo

Jest tednak na to sposób. Apka ma gniazdo MicroUSB do ładowania. Można go również wykorzystać jako podłączenie do telefonu. Trzeba mieć kabel USB OTG. Na wyposażeniu niestety go brak. Kabel rozwiązuje dwa powyższe problemu. Tu minus dla DJI ze takiego kabelka nie dał - DJI Mavic posiada.

Obrazek

Moc nadajnika pozwala na latanie do 500m w CE (czyli Europa). USA to FCC i można do 2km. Już problem został rozwiązany i należy do katalogu Android/Data wgrać plik patch. Aparatura odpala się w trybie FCC.
Fajny unboxing.
Wczoraj właśnie odebrałem Sparka Combo. Od dzisiaj na wczasach i jeszcze nie rozpakowałem hehe bo nie było kiedy.
Przeczytałem watek i taka uwaga odnosnie tego kabla łączacego RC z telefonem. Szukałem w kilku sklepach kabla micro-micro usb ( zeby pominąć OTG) i o dziwo w wiekszości nic takiego nie mieli. W jednym sieciowym mieli ale 10cm co mi sie wydawał zbyt krótki.
No i dzisiaj w sklepie dla idiotow facet od samsunga znalazł 15cm micro-micro usg kabelek Samsunga ( 12zł) - OTG staje sie zbędny - a i nie wyglada fajnie ;)

>>został rozwiązany i należy do katalogu Android/Data wgrać plik patch>>

Mozesz podac linka do plików??
Jest zmodyfikowana apka dji go ale o tej wersji nie słyszałem.

Na marginesie testowałeś juz zasieg ??
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

lukaszkrkpl pisze:tomtop to sprawdzony sklep, mi za sparka wyszło 2500zl

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Combo?
Bo jak za zwykłego, to tyle, co w każdym sklepie pl
A jak combo, to miałeś jakiś rabat?
Awatar użytkownika
macgyverek
Posty: 273
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 21:21
Lokalizacja: śląsk

Re: DJI Spark

Post autor: macgyverek »

Tak wersja combo z tomtopa z kodem. Na VAT ponoć nie trafia. Ja jednak wziąłem z pl. Odnosnie pikniku w Raciborzu to na pewno będę mial Sparka i latać będzie nad piknikiem. Zapraszam 10 września.
Syma 107G | Walkera Ladybird QR V1 | Align TREX 450L DOMINATOR | Align TREX 250 DFC | DJI SPARK | HELL QUAD 3D | Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0
daniel4g
Posty: 16
Rejestracja: piątek 23 cze 2017, 22:57

Re: DJI Spark

Post autor: daniel4g »

macgyverek pisze:Tak wersja combo z tomtopa z kodem. Na VAT ponoć nie trafia. Ja jednak wziąłem z pl. Odnosnie pikniku w Raciborzu to na pewno będę mial Sparka i latać będzie nad piknikiem. Zapraszam 10 września.
Czy mógłbyś podzielić się kodem, bo właśnie rozważam zakup tej wersji w tomtop.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
lukaszkrkpl
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 18 lut 2014, 09:09
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Spark

Post autor: lukaszkrkpl »

na sparka SPARK58OFF - 480$ na sparka Combo SPARK735 - 735$

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Spark

Post autor: Adrián »

To super, dzięki. To biorę mavica :-)
daniel4g
Posty: 16
Rejestracja: piątek 23 cze 2017, 22:57

Re: DJI Spark

Post autor: daniel4g »

Żeby spark za 735$ wyszedł 2500 zł to dolar musiałby kosztować 3.40, więc coś tu się nie zgadza.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: DJI Spark

Post autor: skazi »

Może kolega dostał jeszcze jakiś cashback.
daniel4g
Posty: 16
Rejestracja: piątek 23 cze 2017, 22:57

Re: DJI Spark

Post autor: daniel4g »

Tomisek pisze:
macgyverek pisze:DJI Spark Fly More Combo

Jest tednak na to sposób. Apka ma gniazdo MicroUSB do ładowania. Można go również wykorzystać jako podłączenie do telefonu. Trzeba mieć kabel USB OTG. Na wyposażeniu niestety go brak. Kabel rozwiązuje dwa powyższe problemu. Tu minus dla DJI ze takiego kabelka nie dał - DJI Mavic posiada.

Obrazek

Moc nadajnika pozwala na latanie do 500m w CE (czyli Europa). USA to FCC i można do 2km. Już problem został rozwiązany i należy do katalogu Android/Data wgrać plik patch. Aparatura odpala się w trybie FCC.
Fajny unboxing.
Wczoraj właśnie odebrałem Sparka Combo. Od dzisiaj na wczasach i jeszcze nie rozpakowałem hehe bo nie było kiedy.
Przeczytałem watek i taka uwaga odnosnie tego kabla łączacego RC z telefonem. Szukałem w kilku sklepach kabla micro-micro usb ( zeby pominąć OTG) i o dziwo w wiekszości nic takiego nie mieli. W jednym sieciowym mieli ale 10cm co mi sie wydawał zbyt krótki.
No i dzisiaj w sklepie dla idiotow facet od samsunga znalazł 15cm micro-micro usg kabelek Samsunga ( 12zł) - OTG staje sie zbędny - a i nie wyglada fajnie ;)

>>został rozwiązany i należy do katalogu Android/Data wgrać plik patch>>

Mozesz podac linka do plików??
Jest zmodyfikowana apka dji go ale o tej wersji nie słyszałem.

Na marginesie testowałeś juz zasieg ??
Czy mógłbyś zrobić zdjęcie lub napisać model tego kabla?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
lukaszkrkpl
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 18 lut 2014, 09:09
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Spark

Post autor: lukaszkrkpl »

tak, dostałem jeszcze 66.51$ z cashback

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
macgyverek
Posty: 273
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 21:21
Lokalizacja: śląsk

Re: DJI Spark

Post autor: macgyverek »

Kabel pochodzi z kamerki sportowej Xiaomi Yi. Końcówka to zwykła przejściowke otg zakupiona w sklepie którego reklamuje Lisowska ;)

Edytuj posty!
>>został rozwiązany i należy do katalogu Android/Data wgrać plik patch>>
Mozesz podac linka do plików??
Jest zmodyfikowana apka dji go ale o tej wersji nie słyszałem.
Na marginesie testowałeś juz zasieg ??
Kolega pytał o metodę patchowania oryginalnej apki:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... 1dpcWtHd3c

Należy rozpakować wersję którą chcemy - Ja używam .DJI.configs_foirce_fcc. Następnie zmienić nazwę na .DJI.configs (Ważna kropka na początku) i wgrać do katalogu Android/data/dji.go.v4/files
Najłatwiej np Total Commanderem. Nie wymaga roota!!!
Syma 107G | Walkera Ladybird QR V1 | Align TREX 450L DOMINATOR | Align TREX 250 DFC | DJI SPARK | HELL QUAD 3D | Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0
Egreg
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 28 cze 2015, 15:47

Re: DJI Spark

Post autor: Egreg »

macgyverek pisze:A tego nie wiem. Ja polecam Rcforever. Taniej niż oficjalnie.
W ich sklepie nie widać żeby było taniej niż oficjalnie.
To że kupiłeś od "Adama" taniej niż oficjalnie nie oznacza że każdy może tak kupić.


Edit:
To należało tak od razu...

Edit2: Ok przepraszam , trochę przesadziłem...
Ostatnio zmieniony wtorek 25 lip 2017, 20:42 przez Egreg, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
macgyverek
Posty: 273
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 21:21
Lokalizacja: śląsk

Re: DJI Spark

Post autor: macgyverek »

Zobacz na olx profil rcf.... Bytom.

[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201707 ... fee526.jpg[/img]

Edit
@Egreg..zanim zaczniesz oskarżać kogoś o coś, moze lepiej spytać np na PW???!!!! Najgorsze jest to na forach czy grupach, że chcesz coś dobrze zrobić, pokazujesz a potem dostajesz baty. Moze warto jednak przestać się dzielić i zachować wszystko dla siebie....
Syma 107G | Walkera Ladybird QR V1 | Align TREX 450L DOMINATOR | Align TREX 250 DFC | DJI SPARK | HELL QUAD 3D | Walkera DEVO 8S + DEVIATIONTX 5.0
ODPOWIEDZ