DJI Spark

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

lukaszkrkpl
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 18 lut 2014, 09:09
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Spark

Post autor: lukaszkrkpl »

A przypadkiem nie latasz w begginer mode? Łączysz się po kablu czy wifi z kontrolerem?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
dragonfly24
Posty: 204
Rejestracja: środa 02 mar 2016, 13:40

Re: DJI Spark

Post autor: dragonfly24 »

supermacius pisze:A czy Twój zasięg był równie krótki tj ok 30 m?
nie sprawdzałem jeszcze zasięgu. Tak jak poprzednik pisze, możliwe, że masz beginner mode.
Obecne drony: Spark Fly More Combo, Mavic Air Fly More Combo, BAT-100, Parror AR. Drone 2.0, Rayline R8, Syma X5HC, Parrot Airborne Cargo Mars
Byłe drony: Cheerson CX-20, Bebop 1, Bebop 2 + Skycontroller 1, Skycontroller 2, 250-ka DIY, Eachine XQ90
supermacius
Posty: 17
Rejestracja: środa 24 gru 2014, 13:15
Lokalizacja: Poznań

Re: DJI Spark

Post autor: supermacius »

Tryb Berkner jestvwylaczony to jest ewidentna utrata sygnału szary ekran i rth
lukaszkrkpl
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 18 lut 2014, 09:09
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Spark

Post autor: lukaszkrkpl »

jak się łączysz z kontrolerem ?
lesz
Posty: 473
Rejestracja: wtorek 03 lut 2015, 20:29
Lokalizacja: wlkp

Re: DJI Spark

Post autor: lesz »

jak dla mnie to apka z "modem" dajaca 32kanaly i przestawiajaca drona w FCC
jej pierwsze wersje sluzyly tylko do zalaczenia tych trybow, nie do latania! bo byly zabugowane jak...
zreszta same opcje wybrane - kalibracja map zalaczona dla "china mainland" tez na to wskazuje :)

1. prosze naucz sie latac/uzywac/sprawdzic drona na poczatku na nie modowanej apce!
2. powyzszy przyklad udowadnia tylko, jakie g. ludzie laduja do swoich maszyn/telefonow, nie czytajac nawet jakiegos forum/porad innych (tworcow moda) - a potem placza "sam odlecial..." tworzac problemy i zakazy dla innych uzytkownikow
3. mala podpowiedz - modowana apka i org. zainstalowana na tym samym systemie (andro) sie gryza, usunac trzeba tez ich katalogi
4. z checia pomoge Tobie, ale moze zacznij od poczatku tak jak sie powinno, a dopiero potem mysl o ew. modach
5. na normalnej apce, limit 30m oznaczal aktywny beginer
Ostatnio zmieniony czwartek 04 sty 2018, 23:49 przez lesz, łącznie zmieniany 1 raz.
#czasami bez ogonkow
flota 75mm-250mm +Mini2 +XK X380 +dji fpv (ex: air1; air2)
RX:QX7, X-Lite, TX16S, T-lite +frsky +eleres +multi +expresslrs
Gogle:DJI FPV, Skyzone 04X
4x4:A979, reely core, remo, feiuye, abs ab1, trx merv, trx pede, tmaxx elekt.
supermacius
Posty: 17
Rejestracja: środa 24 gru 2014, 13:15
Lokalizacja: Poznań

Re: DJI Spark

Post autor: supermacius »

Coś w tym może być
Na początek zainstalowałem mapkę fcc ale ja odinstalowalem i zainstalowałem oryginał. Nie usunałem katalogow. Moze to byc przyczyna. Dzieki wyczyszcze sprzet i sprawdze.
MultiplaGT
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 sty 2018, 18:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DJI Spark

Post autor: MultiplaGT »

Witam

A jaki rozmiar karty pamięci był by idealny oraz jaki jest możliwie największy obsługiwany przez Tego Małego Diabła??

pozdrawiam
lukaszkrkpl
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 18 lut 2014, 09:09
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Spark

Post autor: lukaszkrkpl »

A co na ten temat mówi instrukcja na 31 stronie?

Wysłane z mojego SGP521 przy użyciu Tapatalka
MultiplaGT
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 sty 2018, 18:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DJI Spark

Post autor: MultiplaGT »

lukaszkrkpl pisze:A co na ten temat mówi instrukcja na 31 stronie?

Wysłane z mojego SGP521 przy użyciu Tapatalka
Dzięki bardzo, jak by co to dla nie mających jeszcze Sparka a tym bardziej instrukcji to max rozmiar... 64GB (poprawione :) )


pozdrawiam


P.S

Czy może orientujecie się czy DJI ma w planach wypuścić sparka w wersji PRO tak jak resztę swoich maszyn??
Ostatnio zmieniony środa 10 sty 2018, 21:49 przez MultiplaGT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: DJI Spark

Post autor: Verid »

MultiplaGT pisze:Dzięki bardzo, jak by co to dla nie mających jeszcze Sparka a tym bardziej instrukcji to
...zawsze można użyć googla bo jest dostępna online (także po polsku) albo odwiedzić stronę producenta gdzie rekomendowane karty są podane i absolutnie pod żadnym pozorem nie należy czytać bzdur wypisywanych przez MultiplaGT bo nawet instrukcji przeczytać nie potrafi.
Ten wredny...
MultiplaGT
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 sty 2018, 18:24
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DJI Spark

Post autor: MultiplaGT »

Verid pisze:
MultiplaGT pisze:Dzięki bardzo, jak by co to dla nie mających jeszcze Sparka a tym bardziej instrukcji to
...zawsze można użyć googla bo jest dostępna online (także po polsku) albo odwiedzić stronę producenta gdzie rekomendowane karty są podane i absolutnie pod żadnym pozorem nie należy czytać bzdur wypisywanych przez MultiplaGT bo nawet instrukcji przeczytać nie potrafi.
Ludzie wchodzą na Wasze forum chcąc dowiedzieć się czegoś ważnego, potwierdzonego przez Ekspertów, czyli Was a Wy odsyłacie do strony nr 31 lub wyzywacie od bzdur pisarstwa.... REWELACJA
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: DJI Spark

Post autor: Verid »

MultiplaGT pisze:Ludzie wchodzą na Wasze forum chcąc dowiedzieć się czegoś ważnego, potwierdzonego przez Ekspertów,
Tak, bo zawartość instrukcji lub dane producenta trzeba potwierdzać u forumowych ekspertów. Nie błaźnij się.
Ten wredny...
Jan-Osik
Posty: 6
Rejestracja: sobota 30 gru 2017, 16:27

Re: DJI Spark

Post autor: Jan-Osik »

Zainstalowałem aplikację, której link był podany na tym forum. Zauważyłem że jak dron ma lecieć bokiem to się przechyla tak jakby był w trybie SPORT. Czy też tak macie?

Jeszcze mam pytanie, czy powinienem odinstalować teraz aplikację moda i zainstalować fabryczną i będę miał zachowany większy zasięg?
(mój pierwszy test to ponad 600m).
Spark Fly More Combo
slimak
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 24 gru 2017, 16:00
Lokalizacja: Opole

Re: DJI Spark

Post autor: slimak »

Czy ładowarki z zestawu Combo i stacji ładującej Sparka to te same urządzenia wymienne ze sobą?
Awatar użytkownika
MiNiO
Posty: 42
Rejestracja: sobota 14 sty 2017, 16:15
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Spark

Post autor: MiNiO »

Hey, mam dość proste pytanie ...

Czy SPARK po włączeniu jest cichutki, czy słychać go ? (przed lotem)
Mam też PHANTOMA i ten jest ciuchutko, a SPARK - słychać dość głośno jak pracuje, jakiś wentylator :)
BYŁ - DJI PHANTOM 3 Standard
JEST - DJI SPARK Combo Green
ODPOWIEDZ