Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

lukifrucio
Posty: 66
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 13:01

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: lukifrucio »

No to pomogliscie mi że hej. Koleś przysłał mi go w pudełku ph4 bo takie miał a nie miał jak zapakować tego. Ale nie istotne bo już się dogadali z gościem ze mam mu zwrócić drona i po sprawie bo on nawet nie wiedział ze tam siedzi taka płyta główna. Z przodu na obudowie jest napis professional.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9751
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: pawelsky »

lukifrucio pisze:No to pomogliscie mi że hej.
Zamiast grzecznie podziekowac za uswiadomienie ze zostal oszukany, to jeszcze sie dasa. Co za ludzie...
lukifrucio pisze:Koleś przysłał mi go w pudełku ph4 bo takie miał [...] on nawet nie wiedział ze tam siedzi taka płyta główna.
Jasne, a swistak siedzi i zawija w sreberka...
lukifrucio
Posty: 66
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 13:01

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: lukifrucio »

A czy gdybym się z gościem dogadał to czy podmiana płyty głównej załatwi sprawę? Da się zamieniać płyty miedzy wersja pro i standard? Czy coś jeszcze należy wymienić aby mieć w pełni działająca wersje pro?
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: Fajny717 »

lukifrucio pisze:A czy gdybym się z gościem dogadał to czy podmiana płyty głównej załatwi sprawę? Da się zamieniać płyty miedzy wersja pro i standard? Czy coś jeszcze należy wymienić aby mieć w pełni działająca wersje pro?

Widzę że nie masz zielonego pojęcia. W phantomie 3pro to tylko bateria jest taka sama jak w 4k czy se.
- Inna płyta główna
- inna kamera
- lightbridge którego nie ma w se i 4k
- inna aparatura.
- a jeżeli to standard to jeszcze brak czujników vss a tym samym inna obudowa bo brak mocowania na nie..
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: Adrián »

Następnym razem, kup w sklepie nowy.
Bo słabo to widzę na przyszłość z uzywkami..
lukifrucio
Posty: 66
Rejestracja: piątek 19 sty 2018, 13:01

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: lukifrucio »

Temat skończył się na policji. Koleś sprzedał mi uszkodzonego drona. A ja dalej bujam się odzyskaniem pieniążków za niego. Wy osądziliście że go znalazłem i nie mogłem uzyskać od Was żadnej pomocy. Piszę to żebyście wiedzieli tak na przyszłość zanim kogokolwiek osądzicie na tym forum. Jam kupiłem już kolejny sprzęt i pomalutku zdobywam jakąś tam wiedzę na temat dronów. Zdobyłem uprawnienia BVLOS i zaczynam pracę na tym sprzęcie. Ale chcę żebyście wiedzieli że ocenić kogoś można bardzo łatwo, ale pomóc w sposób praktyczny jest już trudniej. Oczywiście nie mam tu nic do osób które próbowały mi pomóc, ale do grupy która jednoznacznie stwierdziła znalezienie sprzętu.
Jeżeli jest na tym forum ktoś kto mógłby podsunąć jakąkolwiek sugestię to chętnie się czegoś dowiem.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9751
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: pawelsky »

lukifrucio pisze:Wy osądziliście że go znalazłem i nie mogłem uzyskać od Was żadnej pomocy. Piszę to żebyście wiedzieli tak na przyszłość zanim kogokolwiek osądzicie na tym forum.
Dwa miesace minely a ten dalej sie dasa... :roll:
lukifrucio pisze:nie mogłem uzyskać od Was żadnej pomocy
lukifrucio pisze:nie mam tu nic do osób które próbowały mi pomóc
No to w koncu nie otrzymales zadnej pomocy czy jednak ktos probowal Ci pomoc? Znowu piszesz nieskladnie :-)
lukifrucio pisze:Jeżeli jest na tym forum ktoś kto mógłby podsunąć jakąkolwiek sugestię to chętnie się czegoś dowiem.
Sugestia jest taka zeby wyrazac sie skladniej i nie zmieniac zeznan z posta na post. Nie bedziesz wzbudzal podejrzen :-)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Phantom 3 Professional i nie reagujący gimbal.

Post autor: Verid »

lukifrucio pisze:Jeżeli jest na tym forum ktoś kto mógłby podsunąć jakąkolwiek sugestię to chętnie się czegoś dowiem
To a jak mało to to
Ten wredny...
ODPOWIEDZ