Kontroler od Phantom 4 do Phantom 4 PRO

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kontroler od Phantom 4 do Phantom 4 PRO

Post autor: Verid »

Oczywiście że nie odpuszczę bo jak widzę smędzenie że jest źle, w domyśle że to min. moja wina ale ZERO czegoś od siebie to oczywiście że dam odpór.
Tak, wiem że nie każdy może poświęcić tyle czasu co ja ale mówimy tu o cholernym PÓŁ ROKU. Przez ten czas nie padło żadne pytanie na które byłbyś w stanie pomóc?? Sorry ale za długo cię znam żeby uwierzyć w brak wiedzy. Czytać sporów też nie musisz - skrypt Kamila i, jak zapewnia Artu, życie staje się piękniejsze.
Co do twoich stl'ek pantilta to tej informacji (linka do nich lub info o dostępności na PW) wybitnie zabrakło w poście z nimi więc odbiór jest taki a nie inny.
Jeżeli chodzi o ogłoszenie to nie idzie mi o zawartość (sprzedawaj sobie co tam potrzebujesz) tylko o praktycznie brak czegokolwiek poza tym. Od lipca, poza tematem Talona do którego już się odniosłem, nie zabrałeś głosu NIGDZIE (ostatni udział w wyborze kolorków kopterków pomijam) a narzekasz że jest źle? To weź to popraw. Nakieruj tego "nowego" na to co szuka, użyj szukajki za niego. Nie masz możliwości codziennie? Spoko, to może co dwa tygodnie chociaż? Od dobrych 3 lat mam takie noworoczne postanowienie - minimum 3 recki albo buildlogi czegokolwiek potencjalnie użytecznego na rok i sumiennie staram się je realizować. Może zrób choć jedną? A może tutek jakiś - podstawy frezowania, może coś z modelarstwa klasycznego....masz wiedzę przecież.

Jojczyć jest łatwo, z zabraniem się do poprawienia tego stanu rzeczy gorzej.
Ten wredny...
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: Kontroler od Phantom 4 do Phantom 4 PRO

Post autor: potrek »

Verid, nie odpuści póki nie przekrzyczy. Kurde to jest siła przebicia ;)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kontroler od Phantom 4 do Phantom 4 PRO

Post autor: Verid »

Verid nie odpuści dopóki do ciebie nie dotrze że idziesz siedzieć za współudział w budowaniu stresu przy zadawaniu pytań więc jak cię tak boli zaistniała sytuacja to bierz zad w troki i do roboty.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
JR65
Posty: 1690
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Kontroler od Phantom 4 do Phantom 4 PRO

Post autor: JR65 »

Verid pisze:..........do roboty.
Potrek..... pół roku minie raz dwa, a pomagać trzeba

dobra koniec, śmiać mi się chce, a ponoć śmiech to zdrowie :-)

a, Verid z tym miałeś rację przygotuję Stl ki PanTilta do minitalona bo rzeczywiście może ludzie nie mają odwagi zapytać czy udostępnię, a tak sam sobie pobierze z linka ;-) pozdrawiam
Pozdrawiam, Andrzej http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC
ODPOWIEDZ