Brak polączenia z dronem Mavic pro

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Redline
Posty: 2
Rejestracja: piątek 26 sty 2018, 21:44

Brak polączenia z dronem Mavic pro

Post autor: Redline »

Witam może to nie pierwsza wzmianka o tym problemie ale meczy mnie to okropnie. Wzialem swojego mavica do parku troszke polatac . Przed wyjsciem sprawdzilem aktualizacje i polaczylem sie bez problemu z maviciem . Na miejscu zasieg z aplikacja kompletnie padl nic sie nie dalo zrobic . Prosze pomozcie bo w domu np bez problemu sie z nim lacze czy za to jest odpowiedzialny internet czy inne zjawiska nie mam pojecia ... Urzadzenie specjalnie do mavica zakupilem i uzywam go tylko do tego .. gps dziala wszystko jest okay mozna nim latac ale nic nie widze na telefonie i co za tym idzie mam limit to 100 m i 30 m w gore i nie moge tego zmienic poki sie z nim nie polacze ... nie mam pojecia czy w dronie jest cos zepsute czy nie prosze o pomoc
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: Brak polączenia z dronem Mavic pro

Post autor: potrek »

Podłącz inne urzadzenie, jak nie zadziała zmień lokalizacje tzn idź w inne miejsce. Jak nie zadziała uaktualnij oprogramowanie w mavicu. Jeśli dalej lipa, oddaj drona do naprawy.
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Brak polączenia z dronem Mavic pro

Post autor: mohinder »

Moze sproboj w domu gdzie masz wszystko w porzadku, wlacz tryb samolotowy w urzedzeniu. Jesli polaczenia nie uzyskasz to znaczy ze winny jest internet, ktory z nieznanego mi powodu jest ci niezbedny do polaczenia. Moze jest winne zalogowanie do konta dji. I w domu gdzie masz internet loguje sie, a podczas zamykania aplikacji wylogowuje Cie. Zdaje mi sie, ale nie moge teraz tego sprawdzic, ze jest opcja zeby nie wylogowywalo. Cos w stylu pozostan zalogowany czy jakosc tak. Nie musisz byc polaczony do internetu wystarczy ze aplikacja bedzie w stanie "zalogowany". Daj znac czy do czegos doszedles.
Redline
Posty: 2
Rejestracja: piątek 26 sty 2018, 21:44

Re: Brak polączenia z dronem Mavic pro

Post autor: Redline »

Dziekuje bardzo rozwiazaniem okazalo sie uzywanie kabla usb a nie mikro w kontrolerze wszystko dziala poprawnie ;-) dziekuje za pomoc
ODPOWIEDZ