Phantom 3 Standard zamiana kamery

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Kasperro
Posty: 1
Rejestracja: sobota 27 maja 2017, 10:19
Lokalizacja: Mazowieckie

Phantom 3 Standard zamiana kamery

Post autor: Kasperro »

Witam!
Mam pytanie, czy jest możliwość zamiany kamery w Phantom 3 Standard na lepszą.
gorszysort
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 17:55
Lokalizacja: Pomorskie/Zachodniopom.

Re: Phantom 3 Standard zamiana kamery

Post autor: gorszysort »

Lustrzanki cyfrowej tam nie podepniesz.

Nie ma prostej drogi do tego. Ale też "lepsza kamera" to dość mgliste pojęcie.

Jeśli "lepsza" ma nagrywać wyższą rozdzielczość - kamera od Phantom 3 4K nie będzie współpracować z aparaturą od Ph3 Std.
Jeśli "lepsza" ma mieć inny obiektyw - podejrzewam że dobry mechanik by mógł to zrobić.
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: Phantom 3 Standard zamiana kamery

Post autor: kaktus »

Obiektyw jest ok matryca szumi strasznie jakość siada po zmroku przynajmniej w moim PH4 :) ale za tą kasę ok zamiast kombinować lepiej kupić używane inspire 1 ceny strasznie spadły. Ale inspiere też nie nagra w nocy jak puszka sony a7s więc zawsze coś będzie lepsze. :)
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
Kamyk
Posty: 86
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Phantom 3 Standard zamiana kamery

Post autor: Kamyk »

Zależy też do czego używasz tego drona albo do czego chcesz zacząć go używać. Jeżeli do rekreacyjnych lotów, żeby nagrać coś i zrobić kilka zdjęć, to chyba nie ma sensu się bawić. No ale... co kto lubi! Z kolei jeżeli już chcesz czerpać z tego jakieś pieniądze na troszkę większą skalę niż nagranie czegoś tam dla znajomych, to bez zmiany drona, a zrazem kamery nie obędzie się.

Co do spadku cen Inspire1, to sam właśnie się zastanawiam nad wymianą ph4 na własnie Inspire1. Sens jako taki jest ale z drugiej strony nie wiem jak stoi rynek zbytu używek ph4.
gorszysort
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 17:55
Lokalizacja: Pomorskie/Zachodniopom.

Re: Phantom 3 Standard zamiana kamery

Post autor: gorszysort »

Kamyk pisze:nie wiem jak stoi rynek zbytu używek ph4.
Ceny zrobiły nura po wyjściu Mavic'a, ale teraz stopniowo rosną. Najtaniej było zaraz po wakacjach - część widocznie nie chciała zmieniać drona w trakcie sezonu, a po sezonie od razu upłynniali. Z drugiej strony zaraz po sezonie popyt był niewielki.

Dane mam z Allegro - przeglądam co jakiś czas. Wielu sprzedających w opisie pisze, że przesiadają się na Mavic'a.

Sam też myślę o Mavic'u - mam dość łażenia z wielkim plecakiem. No a już na pewno nie chcę taszczyć walizy na Inspire - fajny dron, ale bardzo mało poręczny.
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Phantom 3 Standard zamiana kamery

Post autor: s050197 »

Jeszcze wszystko zależy od tego ile chcesz za tego ph4 i co tam masz w komplecie. Jakby coś to poproszę na pw ;-)
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
ODPOWIEDZ