Zmiana nazwy drona w dji go

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Morfeusz79
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 22 sie 2016, 21:10

Zmiana nazwy drona w dji go

Post autor: Morfeusz79 »

Witam!
Nigdzie nie mogę tego znaleźć, więc zakładam nowy temat. Kupiłem Phantom'a 3 adv i w aplikacji DJI GO, w zakładce z profilem, lotami, itd jako nazwę drona wyświetla mi imię poprzedniego właściciela. Wcześniej miałem P3S i przy nim mam nazwę PHANTOM 3. Pytanie do Was, gdzie można zmienić wspomnianą nazwę? Przejrzałem całe menu DJI GO, zalogowałem się na stronie DJI i na moim koncie, nigdzie nie mogę tego znaleźć. Może podpowiecie mi, jak to zmienić?
Awatar użytkownika
nytas
Posty: 117
Rejestracja: poniedziałek 24 paź 2016, 10:53
Lokalizacja: Rybnik, śląsk
Kontakt:

Re: Zmiana nazwy drona w dji go

Post autor: nytas »

Witaj, zmiana nazwy możliwa jest tylko na urządzeniach apple'a.

EDIT:

https://forum.dji.com/thread-49779-1-1.html

A poniżej info jakie dostałem z supportu EU:
"support7.D
support7.DE (DJI)
4月11日 CST19:00

Hello,

this is only possible with iOS devices at this time.

You can find the setting under "Settings -> Gerneral settings -> device name"


Best Regards,
Technical Support
DJI GmbH"
DJI Air 3 RC2, Eachine E010,
Morfeusz79
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 22 sie 2016, 21:10

Re: Zmiana nazwy drona w dji go

Post autor: Morfeusz79 »

Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź. Na środę może uda mi się coś załatwić z pod znaku jabłka, to napiszę czy da się to zmienić i ustawić.
Morfeusz79
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 22 sie 2016, 21:10

Re: Zmiana nazwy drona w dji go

Post autor: Morfeusz79 »

Dokończę temat. Dokładnie, jak wcześniej pisał nytas, na urządzeniach apple można zmienić nazwę. Jednak by była ona widoczna po podłączeniu starego urządzenia z androidem, należy (ja tak zrobiłem, bo wyświetlało ciągle starą nazwę) odinstalowałem DJI GO, dla pewności zmieniłem nazwy pozostałych po deinstalacji katalogów, zainstalowałem na nowo DJI GO, odpaliłem drona, była już nowa nazwa, później zsynhonizowałem dane i pojawił się stary dron i z jego zapisem lotów, oraz nowy już z nową nazwą.
ODPOWIEDZ