DJI Phantom 3 SE

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

shapeshifter
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 23:08

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: shapeshifter »

Generalnie w pierwszej kolejnosci aparatura, później phantom. A apka moze byc na końcu. Z aplikacji odczytuje stan czujników, ilosc gps. Gdy wszystko jest ok, startuje. Czasami zdarzają sie chwilowe utraty komunikacji między dji go a phantomem, ale zawsze po przejsciu w tryb atti i wylaczeniu rth, wszystko wraca do normy.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
S_tach
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 08 sie 2016, 08:53
Lokalizacja: Werbkowice

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: S_tach »

Czy phantom 3SE można podłączyć smartfon do kontrolera?? Ja mam Phantom3 4K i takiej możliwości nie widzę.
Awatar użytkownika
ghambit
Posty: 1279
Rejestracja: wtorek 03 maja 2011, 01:10
Lokalizacja: Amsterdam

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: ghambit »

S_tach pisze:Czy phantom 3SE można podłączyć smartfon do kontrolera?? Ja mam Phantom3 4K i takiej możliwości nie widzę.
Można. Wifi bądź kablem.
fiszka
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2017, 15:12

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: fiszka »

ghambit pisze:
S_tach pisze:Czy phantom 3SE można podłączyć smartfon do kontrolera?? Ja mam Phantom3 4K i takiej możliwości nie widzę.
Można. Wifi bądź kablem.
Czy ktoś może to potwierdzić: podłącza kablem USB smartfon do kontrolera, wyłącza WiFi w telefonie i ma łączność z dronem na ekranie telefonu? Phantom 3 SE
Kamyk
Posty: 86
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:47
Lokalizacja: Lublin

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: Kamyk »

A kablem to gdzie? Miałem okazję trzymać aparaturę od SE w dłoni i nie widziałem tam możliwości podłączenia kabla, jak chociażby w P3A. Jedyna różnica, to uchwyt na telefon- nie ten wątły na tym metalowym uchwycie(?), tylko taki jak np. w P3A i innych.
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: kaktus »

Witam czy se ma blokowane strefy i odległości ? czy można wszędzie latać ? Coś się już dowiedziałem sprzedawca mnie poformował że jest blokada i polece tylko 500m .
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
shapeshifter
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 23:08

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: shapeshifter »

To jakaś bzdura

EDIT - scalenie

Fakt, że 500m to i tak daleko, ale na pewno da się dalej
Kamyk
Posty: 86
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:47
Lokalizacja: Lublin

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: Kamyk »

Może chodziło mu o 500m do góry.
shapeshifter
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 23:08

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: shapeshifter »

Jasne, nie załapałem. Wydaje sie, że latanie tak wysoko jest raczej słabym pomysłem.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: kaktus »

No to juz nic nie wiem powiedział mi że soft trzeba zmienić aby dalej latał bo jest na Europę zablokowany więc chyba by nie ściemniał jak chciałem kupić a on sprzedać . A wersja pro nie jest zablokowana 700m ? w końcu to modyfikowany pro ten se . Moze się ktoś wypowiedzieć kto ma se ?
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: Verid »

kaktus pisze:w końcu to modyfikowany pro ten se
Raczej zmodyfikowany Standard. Koło PRO to on najwyżej na półce stał...
Ten wredny...
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: kaktus »

Standard nie ma Glonass , nie ma kamer stabilizujących od spodu i kamery 4K Se ma tylko fpv inne i link więc gdzie mu do standard ?
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: Verid »

Soree, z czwórkiem mi się pokićło.

EDIT - choć dla niektórych to całe FPV HD i towarzyszący mu zasięg to ten najważniejszy smaczek. I teraz nasuwa się pytanie - czy SE to PRO bez lightbridge czy S z doklejoną lepszą kamerą, VPS i dżipsem z GLONASSem
Ten wredny...
mj-mj
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 19 paź 2017, 10:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: mj-mj »

Witam,

czy ktoś miał problem z połączeniem się z Phantomem 3 SE z tableta Samsung Tab E? U mnie niestety taki problem występuję i nie ma łączności, może ktoś miał podobnie i udało mu się rozwiązać problem?

Z góry dziękuję za pomoc.
bart1987
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2015, 20:33

Re: DJI Phantom 3 SE

Post autor: bart1987 »

Kupiłem Phantoma 3 SE i w sumie jest spoko choć są dwie rzeczy, które mi przeszkadzają. Pierwsza - najważniejsza. Budynek szkoły podstawowej. Ja stoję po jednej stronie, po drugiej stronie jest dron i traci sygnał wideo. To normalne przy komunikacji wifi? DJI Go odpalam na Samsungu S8 jeśli to ma znaczenie.

Druga rzecz to klatkowanie kiedy dron odwraca się wokół własnej osi. Kiedy leci przód/tył/lewo/prawo jest ok. Obraz nagrany przez telefon jest płynny, tylko na surowych plikach z drona to zauważyłem.
ODPOWIEDZ