Drony Dji w Tomtop

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

feern
Posty: 10
Rejestracja: środa 23 sie 2017, 10:54
Lokalizacja: Polska

Drony Dji w Tomtop

Post autor: feern »

Witam,
Napotkałem na sklep tomtop i ma bardzo dobre okazje cenowe mam zamiar w nim zamówić phantoma 3 se ale czy jest to uczciwy sklep zamawiał ktos w nim i jakie jest podejscie do klientów szukałem opini o sklepie to nie znalazłem
hornet2
Posty: 1205
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 17:59

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: hornet2 »

Też mi się ten sklep napatoczył . Możesz zaryzykować , ale płać poprzez PP .
Pozdro; Hornet2

samolot Spitfire (spalinowy)
copter Typhoon Q500 4K
copter FQ 777 -124
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: s050197 »

Kupowałem, jestem zadowolony. Mavic dotarł po parnastu dniach od zapłaty (przez pay pal). Akcesoria do mavica szły tydzień dłużej.
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: Verid »

Przejrzyj wątek o Mavic'u i Mi Drone - sporo osób tam brało te zabawki. Dodatkowo masz wątek z feedbackiem tu: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=24&p=528639 Rozwijający się dopiero ale zawsze i co ważne, póki co bez fakapów.
Ten wredny...
feern
Posty: 10
Rejestracja: środa 23 sie 2017, 10:54
Lokalizacja: Polska

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: feern »

Tylko nie wiem dlaczego jest tak że sklep sobie życzy za ph3 se 515$ na tą chwilę dolar wart jest około 3.58 zł czyli wychodzi około 1840 zł a oni przeliczają tą na 2183zł czyli oni mają kurs 4.17 zł za dolara czemu sobie tak liczą ?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: Adrián »

O czym Ty mówisz?
Tomtop nie nalicza żadnych dodatkowych opłat. Chcę dostać tyle, jaka widnieje cena w ofercie.
Co innego Twój bank albo PayPal.

Poczytaj o opłatach za przewalutowanie.
Awatar użytkownika
MorF
Posty: 570
Rejestracja: piątek 05 cze 2015, 13:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: MorF »

Dokładnie, Nic nie biorą więcej najlepiej podpiąć pod PayPala kartę walutowa.
Ew jeśli płacisz inna karta to sprawdź kurs przewalutowania i dodatkowe opłaty za przewalutowania.
feern
Posty: 10
Rejestracja: środa 23 sie 2017, 10:54
Lokalizacja: Polska

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: feern »

A jak jest z jakąs gwarancją jest wogólę bo słyszałem że w ph3 pęka obudowa koło silników czy gdzies tam i podobno można odesłać swojego phantoma i oni wymienią obudowę czy ja też będę miał taką możliwosć?
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: Adrián »

A poczytaj tematy, co podał Verid. Masz tam wszystko o ewentualnej gwarancji i zwrotach.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: luc4s »

Możesz jeszcze dostać 10% cashbacku. Szczegóły tutaj
https://docs.google.com/document/d/1j9w ... sp=sharing

Sam sklep przysyła towar zazwyczaj szybko, no chyba, że nie mają na stanie to sobie poczekasz. Na jakikolwiek supprot z ich strony nie licz, bo uzyskanie odpowiedzi na maila, czy na fb graniczy z cudem. Zakup TYLKO przez PayPala za pomocą karty walutowej w USD. Gwarancji oficjalnie nie masz, nieoficjalnie DJI mi bez żadnych ale wymieniło Mavica na nowego, bo pierwszy miał wadę fabryczną.

Z negatywnych rzeczy, sklep płaci 5-15$ za pozytywne opinie na znanych portalach typu trustpilot, więc połowa tych opinii jest zapewne wyssana z palca. Osobiście zamówiłem u nich ok 7 produktów. Najdłużej czekałem na Xiaomi Mi Box, równy miesiąc, na Mavica 12 dni, na gogle podobnie.
potrek
Posty: 473
Rejestracja: czwartek 29 gru 2016, 12:36
Lokalizacja: szczecin

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: potrek »

luc4s,
Napisałeś aby kupować przy pomocy paypal kartą płatnicza
Przelicznik ze złotówek na USD paypal ma słaby. Czy mozna zasilić paypal dolarami i bedzie tak samo bezpiecznie ?
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: skazi »

potrek pisze:luc4s,
Napisałeś aby kupować przy pomocy paypal kartą płatnicza
Przelicznik ze złotówek na USD paypal ma słaby. Czy mozna zasilić paypal dolarami i bedzie tak samo bezpiecznie ?
Można podpiąć pod paypala kartę walutową, a dolary kupować w jakiś kantorach internetowych to wtedy będzie taniej.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: Rurek »

Jeżeli chodzi o TomTop to tylko z PayPalem. Ale i to czasem nie pomoże, to są przekręciarze gdy zaczyna się problem z wadliwym towarem.
Mnie wydymali i pozostał tylko chargeback w banku bo nie płaciłem PayPalem.
Kolega Lotnik miał PayPala i odzyskał pełny refund bo TomTop nawet nie raczył pół zdaniem odpisać na roszczenie...
Inne ciekawe przypadki, do poczytania:
- https://www.rcgroups.com/forums/showthr ... -never-buy
- https://www.rcgroups.com/forums/showpos ... stcount=61
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
DronNOOB

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: DronNOOB »

Czasami coś tam kupuje ( ostatnio Phantom 3 na prezent) jest nieco lepiej jak na Geerbeast, ale gorzej jak na Bangood.
Płacić tylko paypalem, wszytko kręcić na telefon( kamerę), rozpakowanie, testowanie i umieszczać na YT z opisem w razie problemów. Opis z odpowiednimi tagami, tytułami, że to problem z towarem tomtop. Nie lubią publicznych negatywnych opinii, wtedy niechętnie ale wykonują swoje zobowiązania.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: luc4s »

skazi pisze: Można podpiąć pod paypala kartę walutową, a dolary kupować w jakiś kantorach internetowych to wtedy będzie taniej.
Dokładnie tak.
Rurek pisze: Kolega Lotnik miał PayPala i odzyskał pełny refund bo TomTop nawet nie raczył pół zdaniem odpisać na roszczenie...
Tomtop nie odpowiada na roszczenia na PayPalu, a przynajmniej jeszcze nie słyszałem, żeby odpowiedział, co z naszej perspektywy jest fajne. 10 dni mija i kasa wraca.
ODPOWIEDZ