Drony Dji w Tomtop

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: skazi »

luc4s pisze:Skonczyly sie dobre czasy, sklep wbrew informacji na stronie podniosl ceny na wszystkie drony. Również od tygodnia nie chcą mi wyplacic Cashbacku. Nie chce krakac, ale zalecam ostroznosc. Może się powtorzyc sytuacja jak z valuebasket.
Czyli co jeśli sklep podnosi ceny to znaczy że pada? :lol:
To że firma która która oferuje cashback w sklepie i nie chce Ci go wypłacić to też wina Tomtopa?
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: matulekpl »

Panowie ja swojego mavica zamówiłem 26.08 i 7.09 odebrałem paczkę od kuriera. Żadnego cła.
Numer przesyłki był długo aktywny tylko jako zgłoszony bo oni najpierw wysyłają paczkę do pośrednika w Holandii. Tam firma pośrednicząca przepakowuje i wysyła dalej kurierem. Kupowałem mavica za 909$


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: luc4s »

skazi pisze:
luc4s pisze:Skonczyly sie dobre czasy, sklep wbrew informacji na stronie podniosl ceny na wszystkie drony. Również od tygodnia nie chcą mi wyplacic Cashbacku. Nie chce krakac, ale zalecam ostroznosc. Może się powtorzyc sytuacja jak z valuebasket.
Czyli co jeśli sklep podnosi ceny to znaczy że pada? :lol:
To że firma która która oferuje cashback w sklepie i nie chce Ci go wypłacić to też wina Tomtopa?
Jaka firma? Pisze o cashabcku w Tomtopie.
pater
Posty: 179
Rejestracja: środa 10 gru 2014, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: pater »

cena 999 dolarów już nie jest taka atrakcyjna. Teraz chyba najkorzystniej jest na gearbeast z kodem promo wychodzi 899 dolarów, natomiast tam chyba nie gwarantują, że paczka nie wpadnie na cło/vat ..
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: skazi »

luc4s pisze: Jaka firma? Pisze o cashabcku w Tomtopie.
To Tomtop oferuje jakiś cashback, pierwsze słyszę o czymś takim? Ile %?
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: luc4s »

skazi pisze:
luc4s pisze: Jaka firma? Pisze o cashabcku w Tomtopie.
To Tomtop oferuje jakiś cashback, pierwsze słyszę o czymś takim? Ile %?
No to jeszcze niewiele słyszałeś :D 10% Dziś kasa przyszła, po tym jak zrobiłem małą aferę.

pater pisze:cena 999 dolarów już nie jest taka atrakcyjna. Teraz chyba najkorzystniej jest na gearbeast z kodem promo wychodzi 899 dolarów, natomiast tam chyba nie gwarantują, że paczka nie wpadnie na cło/vat ..
Po cashbacku masz cenę 899 na Tomtopie nadal.
Awatar użytkownika
arocopter
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2016, 11:52
Lokalizacja: England/Poland

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: arocopter »

To nie cashback tylko uczestnictwo w programie afiliacyjnym (stawiki w TomTop to 10%-14%). Kupujesz z jego linku - dostaje kasę. Szanujące się fora gonią takich Januszy, którzy niby coś kupili i polecają Ci zakupu tego samego, bo to jest cudowne, pięknie i pachnące a tak naprawdę to nawet nie widzieli produktu na żywo.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: luc4s »

Kolego, jaki jego link? O co Ci chodzi? Nikt nie broni dokonać zakupu z własnego linka afiliacyjnego i wtedy kasa wraca na własne konto. Z czym masz problem i kogo chcesz gonić?

Wszystko masz opisane tutaj https://docs.google.com/document/d/1j9w ... sp=sharing
Po co te nerwy? Chcesz mnie pogonić, za to, że pokazałem Wam jak można obniżyć jeszcze cenę o 10 %?
Awatar użytkownika
arocopter
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek 15 sie 2016, 11:52
Lokalizacja: England/Poland

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: arocopter »

Mistrzuniu, a gdzie ja wspominam o Tobie? Piszę o Januszach, którzy chwalą coś, czego nie kupili. Gonić trzeba takich co to za kasę mówią, że białe jest czarne. Skąd Twoje oburzenie? Czyżby "Uderz w stół a nożyce same się odezwą"...?
Ja osobiście jestem wdzięczny każdemu, dzięki komu mogę legalnie przyoszczędzić i nic do Ciebie nie mam. Skąd Twój ból?
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: luc4s »

A to przepraszam, ale napisałeś to pod moim postem i brzmiało to jakbyś pił do mnie.

Jeżeli chodzi o moje zakupy, to już pisałem, zamówiłem z Tomtopa w sumie 3 Mavici, 1 gogle i trochę drobnicy. Dla siebie i kolegi. Opisany pod linkiem sposób na zwrot 10 % jak najbardziej działa, choć trzeba się o kasę upomnieć. Jednak ostatnie działania sklepu mi się nie podobają i nikogo nie chcę zachęcać do zakupów tam. Nie spodobało mi się zwłaszcza to, że przysłali mi maila chcąc za 5USD kupić mój pozytywny komentarz, a jak im się odwdzięczyłem negatywnym załączając treść maila, to napisali, że oni nie kupują opinii.
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: rika2017 »

Kupują opinie tylko piszą z innego emaila. Dali mi 30 $ za opinie

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: pawelsky »

rika2017 pisze:Kupują opinie tylko piszą z innego emaila. Dali mi 30 $ za opinie
No to przynajmniej wiemy czyje opinie traktowac z rezerwa... ;-)
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: rika2017 »

Wystawiłem prawdziwa opinie, że mi zapłacili za to...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: pawelsky »

rika2017 pisze:Wystawiłem prawdziwa opinie, że mi zapłacili za to...
Obawiam sie ze jako zrodlo wiarygodnych opinii jestes raczej spalony... ;-)
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: Drony Dji w Tomtop

Post autor: luc4s »

Ja dostałem z oficjalnego maila:

Hello! I’m Justin. We have received a lot of feedback on our TOMTOP official website because of your support. We truly appreciate it and will definitely work hard to better serve you.
We are now offering a 2USD COUPON for you, but ask in return that you write a positive review on any one of the three websites. You will get 3USD COUPON if you write on two websites.You will get 5USD COUPON if you write on three websites The following are instructions to receive your gift:
Please click any of the following websites:
//www.trustpilot.com/evaluate/www.tomtop.com?
//www.sitejabber.com/online-business-revi ... 8TomTop%29
//www.resellerratings.com/store/TomTop_Wholesale_Center
Write your review and activate it.
Send your review link back to our email adress:support@tomtop.com
We will immediately send you the COUPON, in return!
If you have any question about us please feel free to contact us withsupport@tomtop.com
Yours Sincerely,
Tomtop.com
ODPOWIEDZ