DJI PHANTOM II problem z kalibracją

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

tentys
Posty: 27
Rejestracja: piątek 19 sie 2016, 15:38
Lokalizacja: Wolsztyn

DJI PHANTOM II problem z kalibracją

Post autor: tentys »

Mój Phantom bardzo dziwnie się zachowuje. Typowałem, że to wina hardvare, jednak wychodzi na to, że wina stoi po stronie oprogramowania. Na trybie Cl, GPS dron ma poważne problemy, przy obniżaniu ciągu, nawet leciutkim koziołkuje i opada, traci kontrolę. Jednak ku mojemu zdumieniu, po przełączeniu na ATTI wzbił się w powietrze i latał, także sprzęt działa, ale chrzani się coś z oprogramowaniem. Pytanie co? Mam także problem z podłączeniem kontrolera do komputera w celu resetu oprogramowania. Programik nie widzi, że podpinam kontroler. Jakaś rada? Szkoda trochę drona, obija się biedny, chciałbym go uratować (kupiony używany, nie wiem co nagrzebał poprzednik).
gorszysort
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 19 cze 2016, 17:55
Lokalizacja: Pomorskie/Zachodniopom.

Re: DJI PHANTOM II problem z kalibracją

Post autor: gorszysort »

tentys pisze:Na trybie Cl, GPS dron ma poważne problemy, przy obniżaniu ciągu, nawet leciutkim koziołkuje i opada, traci kontrolę. Jednak ku mojemu zdumieniu, po przełączeniu na ATTI wzbił się w powietrze i latał, także sprzęt działa, ale chrzani się coś z oprogramowaniem.
To dość daleko posunięte wnioski.
tentys pisze:Mam także problem z podłączeniem kontrolera do komputera w celu resetu oprogramowania. Programik nie widzi, że podpinam kontroler.
Masz na myśli FC czy radio?
Jaki masz programik który współpracuje z podpiętym kontrolerem?
ODPOWIEDZ