Jak "spłaszczyć" Phantoma 3 Adv?

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Albatros
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek 05 sty 2015, 21:39
Lokalizacja: Londyn / Łódź

Jak "spłaszczyć" Phantoma 3 Adv?

Post autor: Albatros »

Witam,
Wybieram sie liniami Ryanair w podróż i zabieram tylko bagaż podręczny. Niestety walizkę mam taką, że z dronem będzie miała 22cm - 2cm ponad dozwolony limit. Sądzę, że nikt się nie doczepi, ale jak trafię na służbistę może byc zonk. A że kiedyś miałem taki przypadek, że aluminiowa walizka nie mieściła się w gabarytach o grubość rączki i musiałem ją nadawać to wolę być przygotowany.
Zastanawiam się jakby najłatwiej odchudzic (spłaszczyć) Phantoma. Przy czym zrobilbym to tak, żeby w najgorszym wypadku zrobić to na lotnisku.

Z punktu widzenia łatwości - to chyba najłatwiej będzie odkręcic nóżki z tym, że wtedy dron opierałby sie o gimbala. Można też odkręcić i odpiąć gimbala tylko nie wiem czy uda mi się to zrobić "na kolanie".
Alternatywą jest wzięcie torby materiałowej zamiast walizki...

Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam,

Bartek
Pozdrawiam,
Bartek
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Jak "spłaszczyć" Phantoma 3 Adv?

Post autor: mohinder »

Witam
Mozesz nie kombinowac tylko w razie sluzbisty zaplacisz za bagaz jako rejestrowany i tyle. A raczej i tak bedziesz mial go przy sobie. Torba tez jest dobrym wyjsciem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Re: Jak "spłaszczyć" Phantoma 3 Adv?

Post autor: Adasko »

Albatros pisze:Można też odkręcić i odpiąć gimbala tylko nie wiem czy uda mi się to zrobić "na kolanie".
i tu jest mi drone lepsze gimbala wpinasz w sekunde
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Jak "spłaszczyć" Phantoma 3 Adv?

Post autor: Verid »

Albatros pisze:Macie jakies doświadczenia w tym temacie?
Dopasowany plecak fotograficzny. Jest zazwyczaj niższy niż dedykowane walizki do PH.

Ewentualnie wersja extreme: https://snapgiz.com/product/dji-phantom ... avic-body/ :mrgreen:
Ten wredny...
ODPOWIEDZ