Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: mohinder »

Witam
Dotarla do mnie aktualicaja DJI Go 4 do wersji 4.1.3. Czy ktos juz testowal i moze powiedziec czy aktualizacja na kozysc czy raczej nie bardzo? Ja niestety mam nocki i nie bardzo mialem kiedy w dzien sprawdzic.
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: matulekpl »

ja dzisiaj latałem na 4.1.3 i nie widzę nic na minus ani na plus:D
piszą, że poprawili jakieś BUGi ale jakie to nie wiadomo:)
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: mohinder »

No walsnie, BUGI, nic to nie wyjasnia a czlowiek chcialby wiedziec czy poprawili to co akurat jemu dokuczalo. Co prawda ja nie mialem jak na razie problemow z wersja 4.1.2 i HTC 10 no ale czas pokaze.
Kubadron
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 13 lip 2017, 21:33
Lokalizacja: Wieliszew

DJI GO4

Post autor: Kubadron »

Cześć,
Od samego początku mam problem z aplikacją dji go4...
Aplikacja po prostu się wyłącza i to w różnych momentach raz po 5 min lotu raz po 5 sek...
Czy jest na to jakaś rada?Kupiłem Litchi, którego używam do waypointów, a do zwykłego latania wolałbym dji go ze względu na gwarancję...
Czy można do p4 zainstalować jakąś starszą wersję tej aplikacji?
A może jakieś inne rozwiązania, bo tak to latać się nie da :/
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: mohinder »

Znowu pojawila sie aktualizacja. Tym razem wedlug opisu zmian mozna ponoc zapisywac pliki cache na karte pamieci ale nie znalazlem miejsca gdzie mozna to ustawic. Czy ktos wie jak to zrobic?
waltz
Posty: 131
Rejestracja: czwartek 19 mar 2015, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: waltz »

W General settings -> Cache to SD card. Tylko nie można wybrać podfolderu na karcie a trzeba wybrać kartę jako taką (przynajmniej mi tak wyszło)
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: s050197 »

I zapisuje wtedy filmy w katalogu głównym karty?
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
waltz
Posty: 131
Rejestracja: czwartek 19 mar 2015, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: waltz »

Nie - aplikacja tworzy własną strukturę katalogów która pokazuje się w aplikacji (DJI/dji.go.v4/DJI_RECORD) i w niej zapisuje.
Dawid1987
Posty: 7
Rejestracja: piątek 21 lip 2017, 13:12
Lokalizacja: Rzeszòw

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: Dawid1987 »

Kupiłem niedawno P4 i latam na GO4. Nie wiem jak było na starym Go ale mam duże problemy z lataniem na obecnej. Mam ją na tablecie Lenovo tab2 i Samsungu Galaxy A5. Może z 2razy udało się lecieć na tablecie bez problemu, na telefonie ani razu. Praktycznie po kilku sekundach od włączenia aplikacji zamyka sie sama .Podpiąłem kolegi telefon Sony tam apka chodzi normalnie...
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: mohinder »

Dawid1987 pisze:Kupiłem niedawno P4 i latam na GO4. Nie wiem jak było na starym Go ale mam duże problemy z lataniem na obecnej. Mam ją na tablecie Lenovo tab2 i Samsungu Galaxy A5. Może z 2razy udało się lecieć na tablecie bez problemu, na telefonie ani razu. Praktycznie po kilku sekundach od włączenia aplikacji zamyka sie sama .Podpiąłem kolegi telefon Sony tam apka chodzi normalnie...
Myślę że ten wątek powinien Cię bardziej zainteresować http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=54&t=41296
Dawid1987
Posty: 7
Rejestracja: piątek 21 lip 2017, 13:12
Lokalizacja: Rzeszòw

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: Dawid1987 »

mohinder pisze:
Dawid1987 pisze:Kupiłem niedawno P4 i latam na GO4. Nie wiem jak było na starym Go ale mam duże problemy z lataniem na obecnej. Mam ją na tablecie Lenovo tab2 i Samsungu Galaxy A5. Może z 2razy udało się lecieć na tablecie bez problemu, na telefonie ani razu. Praktycznie po kilku sekundach od włączenia aplikacji zamyka sie sama .Podpiąłem kolegi telefon Sony tam apka chodzi normalnie...
Myślę że ten wątek powinien Cię bardziej zainteresować http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=54&t=41296
Dzięki. Będę musiał popróbować coś z apla. Ale wydać ponad 1000 nawet na uzywke żeby okazało się że również nie działa to średnio mi się to widzi.
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: mohinder »

I znowu pojawila sie aktualizacja do wersji 4.1.5. Ja na razie nie aktualizuje bo moja 4.1.4 dziala a ze z 5 dni wylatuje daleko to nie chce ryzykowac, ze moze cos byc nie tak, a nie mam kiedy potestowac.
Moze ktos testowal i ma jakies uwagi? Niestety nie znalazlem informacji co wnosi ta aktualizacja.
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: s050197 »

Zauważyłem, że DJI GO "gryzie się" z DJI GO 4. Chwilowo latam zarówno P3S jak i Mavickiem, więc muszę używać obu tych programów i niestety DJI GO cały czas daje komunikat "image transmission signal weak", nie da się włączyć nagrywania. Pomaga usunięcie DJI GO 4, które działa w tym czasie bez problemów.

Używam Samsunga Galaxy S7. Ktoś spotkał się z takim czymś?
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9758
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: pawelsky »

s050197 pisze:Zauważyłem, że DJI GO "gryzie się" z DJI GO 4. Chwilowo latam zarówno P3S jak i Mavickiem, więc muszę używać obu tych programów i niestety DJI GO cały czas daje komunikat "image transmission signal weak", nie da się włączyć nagrywania. Pomaga usunięcie DJI GO 4, które działa w tym czasie bez problemów.
Wylacz DJI Go 4 jako domyslna to nie bedziesz musial usuwac.
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa wersja DJI Go 4 - czy ktos juz testowal?

Post autor: s050197 »

Domyślną do czego bo nie bardzo wiem? O ile przy podłączeniu do Mavica telefon zapytał się, czy ustawić DJI GO 4 jako automatycznie uruchamianą, to przy DJI GO niczego takiego nie ma. W systemie są one dwiema osobnymi aplikacjami (a jednak jest jakaś ingerencja między nimi).
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
ODPOWIEDZ