DJI GO Huawei P9 Lite i lagi

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

jaco71
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 14 maja 2017, 12:40

Re: DJI GO Huawei P9 Lite i lagi

Post autor: jaco71 »

radkosky pisze:U mnie działa mapka- google maps.
dzisiaj robiłem wg tego sposobu i niestety mapka nie działa, co prawda odpaliłem drona na moment na balkonie bez śmiegiełek, ale niestety mapka nie zadziałała :( zrobiłem wszystko tak jak trzeba i nic. Czy jeśli mam szare pole zamiast mapki, to czy jak polatam to nie będzie podglądu gdzie latałem i mogę mieć problem jeśli "dron się zgubi" ??
radkosky
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2015, 11:38

Re: DJI GO Huawei P9 Lite i lagi

Post autor: radkosky »

Zawsze dobrze mieć mapkę dla bezpieczeństwa. Może spróbuj wyczyścić wszystkie dane aplikacji przed odinstalowaniem, odinstalować i pokasować wszystkie pozostałości jakimś menadżerem plików.Ew spróbuj wersje troche starsze i troche nowsze np. 2.8.3, 3.0.1
Jak to nic nie da instaluj wersję dji go 3.1.0- tam będzie mapka here, z tego co pamiętam ta wersja jeszcze nie lagowała na starszych telefonach.
jaco71
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 14 maja 2017, 12:40

Re: DJI GO Huawei P9 Lite i lagi

Post autor: jaco71 »

radkosky pisze:Zawsze dobrze mieć mapkę dla bezpieczeństwa
to prawda, muszę coś mieć z mapki,

btw, dzisiaj polatałem i nic, zero lagu, wszystko płynnie i idealnie :) jedynym minusem brak mapki, ale zaraz coś pokombinuję :)

dzięki
jaco71
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 14 maja 2017, 12:40

Re: DJI GO Huawei P9 Lite i lagi

Post autor: jaco71 »

radkosky pisze:Może spróbuj wyczyścić wszystkie dane aplikacji przed odinstalowaniem, odinstalować i pokasować wszystkie pozostałości jakimś menadżerem plików
dobra rozwiązane... wyczyściłem wszystko !!! działa tak jak ma działać, mapka jest :)

dzięki, możemy zamknąć temat jeśli zaśmieca :)
ODPOWIEDZ