Problem z phantom 2 v+

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

phantom222
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 21 mar 2017, 17:32

Problem z phantom 2 v+

Post autor: phantom222 »

Witam
Jestem nowy na tym forum i nie wiem czy dobrze usytuowałem temat, w razie czego prosił bym o przeniesienie.
Od jakiegoś czasu miałem problem z ucieczkami phantoma ( phantom 2 vision plus) i dzisiaj miałem go wysyłać do serwisu lecz sama wycena naprawy będzie mnie kosztować przynajmniej 100 zł także postanowiłem na początku samemu skalibrować IMU nie zaszkodzi spróbować a może akurat uda mi się coś zdziałać :) lecz napotkałem problem, drona nie chce się podłączyć pod aplikacje na telefonie i zastanawiam się czy to nie ma związku z tym, że nie mam kamerki do drona, która ma pewnie ms WiFi aby podłączyć się z dronem... Może ktoś z Was podpowie mi coś co mógłbym spróbować zrobić żeby drona zaczął działać prawidłowo...
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
zboczylas23
Posty: 9
Rejestracja: sobota 15 paź 2016, 18:08
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Problem z phantom 2 v+

Post autor: zboczylas23 »

Podłączałeś pod PC ?
phantom222
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 21 mar 2017, 17:32

Re: Problem z phantom 2 v+

Post autor: phantom222 »

Właśnie jestem po podłączeniu do komputera i coś chyba przestawiłem :| teraz po włączeniu diody świecą na czerwono.. Phantom reaguje na kalibracje kompasu ale nie mogę go włączyć :o Zacząłem się zastanawiać czy obejdzie się bez serwisu, może jak będę na Komputerze to wstawię Wam zrzuty ekranu podczas włączonej aplikacji i może ktoś kto się na tym zna zauważy co jest tam przestawione :(
Awatar użytkownika
Krzysiek H
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 05 lip 2011, 20:35
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem z phantom 2 v+

Post autor: Krzysiek H »

phantom222 pisze: Phantom reaguje na kalibracje kompasu ale nie mogę go włączyć
Co to znaczy ???
phantom222 pisze:drona nie chce się podłączyć pod aplikacje na telefonie
By kalibrować IMU nie trzeba łączyć się z apliklacją na tel.

Poszukaj polskiej instrukcji , czy przed lataniem kalibrowałeś kompas???
Pozdrawiam, Krzysiek.
ODPOWIEDZ