Phantom 3 pro - kilka pytań ?!

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Azjan
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 15 sty 2017, 14:02
Lokalizacja: Manchester

Phantom 3 pro - kilka pytań ?!

Post autor: Azjan »

Siemka,
Chciałem się pochwalić, że po walkach z Symą x8hw stałem się szczęśliwym posiadaczem Phantoma 3 pro.
Zaczynam się nim bawić, coś nagrywać itp.
Mam odnośnie tego kilka pytań, mam ich dużo więc będę na bieżąco pisał w temacie.
Przede wszystkim po przesiadce z symy na phantoma to jest po prostu kosmos nie do porównania.
Każdy powinien przed kupnem tego prawdziwego drona kupić sobie taką syme by nauczyć się latać i zrozumieć co to i jak działa dron.
W każdym bądź razie do sedna:
Pierwsze pytanie to jak robić phantomem zdjęcia 360?
Jak latać w pomieszczeniach? Pracuje w dużym magazynie gdzie mogę polatać między 'regałami' ale nie wiem jak do tego się zabrać, gps działać nie będzie na pewno, więc jak ustawić tryb, jak kalibracja itp proszę by ktoś kto już tak latał to powiedział co i jak.
Następne pytanie to odnośnie sprzętu. Po co i co dają karbonowe śmigła? Czy warto kupować takie osłony do nadajnika pomiędzy antenami a tabletem/telefonem?
Co jakiś czas rodzi się jakieś pytanie więc będę tu pisał.
Ogólnie czy macie jakieś rady co i jak przede wszystkim robić i na co zwracać uwagę w Phantomie. (tak czytałem poradnik który jest doczepiony ale liczę na więcej wskazówek od starych wyjadaczy.


Przy okazji mogę zaprosić na swój kanał na YT gdzie mam wrzucone filmiki z początków latania, a z czasem na pewno będzie więcej jak pogoda będzie dopisywała bo ostatnimi dniami to jest po prostu koszmar ...

https://www.youtube.com/channel/UCzvKtZ ... TWE3kCA24g
Była Syma
Jest PHANTOM 3 PRO
Będzie ...
Żyj pasją, a spełnisz marzenia.
Kanał YT - KOD fly with me
Facebook - zapraszam!
ODPOWIEDZ