PHANTOM 1

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

cezar
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 06 cze 2017, 09:17
Lokalizacja: MARKI

PHANTOM 1

Post autor: cezar »

Witam serdecznie, jestem tu nowy i w dodatku bez żadnego doświadczenia w temacie. Od niedawna stałem się posiadaczem latadła PHANTOM 1. Liczę na pomoc bardziej zaawansowanych kolegów, bo pierwsze doświadczenia nie nastrajają mnie zbyt optymistycznie. Reasumując, pomagajcie jak możecie i nie krytykujcie, mając na uwadze własne początki.
Moje pierwsze pytanie dotyczy zagadnienia związanego z kierunkiem lotu. Czy "jedynka" ma możliwość takiego ustawienia, aby lot do przodu lub tyłu odbywał się zawsze bez względu na ustawienie koptera, przodem lub tyłem. Krótko mówiąc żeby położenie drążka do siebie oznaczało zawsze lot do mnie i odwrotnie.
Pytanie kieruję do posiadaczy głównie, choć osoba od której kupiłem kopter nie potrafiła mi na to pytanie odpowiedzieć.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam Cezar.
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Re: PHANTOM 1

Post autor: zybyzy »

cezar pisze:Czy "jedynka" ma możliwość takiego ustawienia, aby lot do przodu lub tyłu odbywał się zawsze bez względu na ustawienie koptera, przodem lub tyłem. Krótko mówiąc żeby położenie drążka do siebie oznaczało zawsze lot do mnie i odwrotnie.
Jest taka możliwość, poczytaj w instrukcji tryb lotu IOC. Są dwa różne.
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4540
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: PHANTOM 1

Post autor: Kowal »

Cezar, jeśli jeszcze nie masz, to przede wszystkim pobierz sobie i dokładnie przeczytaj instrukcję do Phantom I
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
ODPOWIEDZ