Inspire 1 Firmware Upgrade problem

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Jezior
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 sty 2014, 21:39
Lokalizacja: Łódź

Inspire 1 Firmware Upgrade problem

Post autor: Jezior »

Cześć, próbuje wgrać nowy FW do Inpire i jakby nic z tego nie wychodzi. Wszystko zgodnie z instrukcją: format karty, plik .bin skopiowany na karte a karta do kamery. Uruchamiam kopter bez aparatury i nic się nie dzieje. Ktoś się z tym spotkał?
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: Inspire 1 Firmware Upgrade problem

Post autor: xboomx »

Masz jakiś dźwięk czy zupełna cisza? U mnie działa jak na filmie https://www.youtube.com/watch?v=s-o0cbcgsCM
Krok 2 (dźwięk DDDD przerwa DDDD przerwa...) potrafi trwać bardzo długo - trzeba cierpliwości.
Jezior
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 sty 2014, 21:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Inspire 1 Firmware Upgrade problem

Post autor: Jezior »

sęk w tym że nic się nie dzieje, żadnej akcji
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Inspire 1 Firmware Upgrade problem

Post autor: Verid »

Jezior pisze: format karty
A format zrobiony w rekomendowanym systemie plików?

Only storage devices that are formatted for FAT32 and exFAT file systems are supported for aircraft and remote controller firmware updates.

Wiem że to oczywista oczywistość ale czasem w pośpiechu potrafi umknąć i zrobić nieprzyjemnego psikusa...
Ten wredny...
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: Inspire 1 Firmware Upgrade problem

Post autor: xboomx »

Spróbuj różne karty i najlepiej formatuj przy użyciu Inspire - on sobie na pewno sformatuje jak lubi :) Sprawdź też, czy Ci się plik z aktualizacją ściągnął w całości. Możesz też spróbować stopniowej aktualizacji czyli wrzucić sobie nieco nowszy firmware (o ile taki istnieje), a nie najnowszy. Coś kojarzę, że któregoś elementu nie dało się aktualizować bezpośrednio do najnowszej wersji... ale to chyba radio tak na raty aktualizowałem.
ODPOWIEDZ