Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerze

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

olabart
Posty: 28
Rejestracja: sobota 13 lut 2016, 08:13
Lokalizacja: podkarpackie

Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerze

Post autor: olabart »

Witam wszystkich. Mam prośbę o poradę w moim problemie. W PH4 w kontrolerze pojawiła mi się dzisiaj możliwość aktualizacji oprogramowania do wersji 1.8.0. Zrobiłem aktualizację i postanowiłem polatać przy tak ładnej jak dzisiaj pogodzie. Niestety po aktualizacji mam straszne zakłócenia w wizji na tablecie a także często tracę łączność z dronem. Próbowałem na różnych telefonach i tabletach, na DJI GO oraz LITCHI, ale jest tak samo. Czy mogę w jakiś sposób powrócić w kontrolerze do poprzedniej wersji oprogramowania? Jeżeli tak, to jak mam to zrobić. Próbowałem poszukać w sieci, ale niestety nic nie znalazłem. Może ktoś coś poradzi.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9754
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerz

Post autor: pawelsky »

olabart pisze:Czy mogę w jakiś sposób powrócić w kontrolerze do poprzedniej wersji oprogramowania? Jeżeli tak, to jak mam to zrobić. Próbowałem poszukać w sieci, ale niestety nic nie znalazłem. Może ktoś coś poradzi.
W aplikacji DJI Go na ekranie startowym (na tym na ktorym wybierasz rodzaj latadla) przytrzymaj przez 5 sekund przycisk w prawym gornym rogu. Po puszczeniu powinno pojawic sie menu upgrade/downgrade kontrolera.
olabart
Posty: 28
Rejestracja: sobota 13 lut 2016, 08:13
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerz

Post autor: olabart »

Dziękuję bardzo za pomoc. Kamień z serca mi spadł, bo myślałem, że coś się stało ze sprzętem. Znowu wszystko śmiga. Jeszcze raz dziękuję.
Awatar użytkownika
KuChar
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2014, 01:07
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerz

Post autor: KuChar »

Miałem to samo. Po zaaktualizaowaniu samego radia do wersji 1.8.0 obraz był tragiczny. Co chwila zrywało połączenie z wideo. Downgrade pomógł i znowu jest ok. Ponoć mają to poprawić w przyszłej aktualizacji i problem tyczy się tylko Androida.
wielebny87
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 07 gru 2015, 18:13

Re: Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerz

Post autor: wielebny87 »

Witam serdecznie. Czytajac temat pomyslalem ze moze to dotyczyc wlasnie mnie otuz wdniu wczorajszym na telefonie wskoczyl mi komunikat o aktualizacji oprogramowania DJI GO w ciagu dnia jeszcze latalem i bylo wszystko ok. A wiec sciagnelem i aktualizowalem, wszystko bylo OK odpalilem na sucho na telefonie dzialalo ok, wiec tez zaktualizowalem w tablecie ktorego urzywam awaryjnie bo przycinaobraz. dzisiaj poszedlem chwie ponagrywac i babol. drona najpierw mial problem ze startem, po ponownym odpaleniu drona odpalil i wszystko ok, wystartowal i ladnie pieknie ale po ok 30-40 metrach dron stracil podglad jak by sie poprostu zawiesil obraz wiec powoli wyladowalem, wylaczylem i znow odpalilem drona to samo z telefonemodpielem i podpielemnanowo i odpalilem znow DJI GO wszystko ok ale po starcei ta sama sytuacja, i znow lądowanie i zmiana na tablet. na tablecie OK ale jak juz wspominalemstrasznie lagowalo. Jak myslicie czy to mozliwe ze wina lezy po stronie nowej aktualizacji? czy downgrade jak wyżej cos pomoze? dziekuje i pozdrawiam
s050197
Posty: 276
Rejestracja: piątek 30 gru 2016, 20:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerz

Post autor: s050197 »

Ty po polsku piszesz?
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze. Będziesz miał dwa dni wolnego.
wielebny87
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 07 gru 2015, 18:13

Re: Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerz

Post autor: wielebny87 »

nie po ćesku ale zawsze mozesz uzyc google ;)
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Powrót do poprzedniej wersji oprogramowania w kontrolerz

Post autor: Jagoda »

wielebny87 pisze:nie po ćesku ale zawsze mozesz uzyc google ;)
To nebude fungovat.
Google neexistuje žádná střední škola :lol:
Pozdrawiam. :), :)
ODPOWIEDZ