Kilka drobnych "myków" P4/P3

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Kilka drobnych "myków" P4/P3

Post autor: Jagoda »

Verid pisze: Bo to może nie być brak odczytu z VPS tylko zafałszowany np. z Baro masz 50cm a z VPS skacze między 50 a metr bo coś się jednak od wody odbija ale jest stłumione lub/i nieregularne przez co VPS'owi się wydaje momentami że jest dalej do podłoża niż rzeczywiście.
Jest to możliwe.........
Z drugiej strony nikt wcześniej na forum nie wspominał o takim problemie czyli może to dotyczyć tylko mojego latadełka (czujników) :roll:
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kilka drobnych "myków" P4/P3

Post autor: Verid »

Jagoda pisze:Z drugiej strony nikt wcześniej na forum nie wspominał o takim problemie czyli może to dotyczyć tylko mojego latadełka (czujników) :roll:
Możliwe, choć raczej kładłbym to na karb niechęci do latania nad wodą a niskiego nad wodą w szczególności.
Ten wredny...
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Kilka drobnych "myków" P4/P3

Post autor: Jagoda »

pawelsky pisze:
Jagoda pisze:O sposobie co Ty zapodałeś (kręciołek) ja czytał i próbował.
Tu ma być kalibracja w powietrzu i olać ewentualny komunikat, że kalibracja się nie powiodła -jak pisałem - zasłyszane nie próbowane.Może w ten weekend zobaczę
Wszystko fajnie, tylko jaka bedzie wartosc kalibracji gyro/acc w trakcie lotu gdzie maszyna miota na wszystkie strony? Proponuje najpierw sprawdzic, a potem podawac jako myk...
Podany "myk" to fake.
Miałeś rację.Trza sprawdzać.
Kalibracja nawet się nie uruchamia.
Łyso mi, a miałem zaufanie do pomysłodawcy.
Poprawię w pierwszym poście.

Od teraz zawsze sprawdzę a nawet jeżeli zapoda pavelsky ;-)
Pozdrawiam. :), :)
ODPOWIEDZ