DJI Mavic

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: DJI Mavic

Post autor: Verid »

Ja bym raczej zapytał czy w przypadku reklamacji Mavica są takie same jaja w zależności od dystrybucji jak w przypadku fonów ale.....odpowiedź na to pytanie już padła zatem czy jest sens sprawdzania dystrybucji w przypadku Mavica?
Ten wredny...
talib1990
Posty: 156
Rejestracja: wtorek 10 sty 2017, 16:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: DJI Mavic

Post autor: talib1990 »

Verid pisze:Ja bym raczej zapytał czy w przypadku reklamacji Mavica są takie same jaja w zależności od dystrybucji jak w przypadku fonów ale.....odpowiedź na to pytanie już padła zatem czy jest sens sprawdzania dystrybucji w przypadku Mavica?
Wymieniałem miesiąc temu baterie mavica a dron pochodzi z TomTop czyli z Chin - serwis w Holandii bez problemu wymienił mi baterie a dowód zakupu to było potwierdzenie płatności z Paypala.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Sanvean
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 22 cze 2017, 09:19
Lokalizacja: Gda

Re: DJI Mavic

Post autor: Sanvean »

marcinek666c4 pisze:Witam,Was ponownie. Czy może ktoś polecić sklep stacjonarny w Warszawie gdzie można od ręki kupić care refresh do mavic pro? Dwa tygodnie czekałem na zamówienie z euro RTV i się nie doczekałem... Teraz czekam tydzień już na odzew z elektro.pl i niby jest szansa że mi kiedyś wyślą ale jeszcze nie wiedzą kiedy... W ten weekend chciałbym już polatać. Pozdrawiam

Kupuj ze strony DJI.
Najpewniej i najszybciej.
Wchodzisz podajesz SN (bez znaczenia jaka dystrybucja, chyba, że będzie jakaś zupełna podróba) i po kilku minutach masz maila z potwierdzeniem. Żadna karta Ci do tego nie potrzebna, bo w razie czego załatwiasz wszystko drogą elektroniczną (nikt nie chce żadnej karty). Nie mam pojęcia, ale możliwe, że taka "karta" to dodatkowy bajer, za który płacisz. Przynajmniej ja karty nie mam (i nie potrzebuję) a DJI care jest i działa, bo teraz chciałem zgłosić jako zwykłą reklamację, a od razu wyskoczyło mi, że mam aktywne DJI Care i czy nie chcę skorzystać z tej drogi, bo omijam trochę formalności i od ręki bez wnikania wysyłają mi nówkę. A normalną drogą muszą robić analizy, posprawdzać i rozpatrzenie reklamacji trochę trwa.
Awatar użytkownika
volender
Posty: 896
Rejestracja: sobota 27 kwie 2013, 16:56
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Mavic

Post autor: volender »

Taka historia mnie spotkała z przesyłką z Tomtop'a:

- zamówiłem sobie mavica - dostałem info o wysłaniu, i tracking number (dosyć dziwnie wyglądający) z linkiem do 17track.
- przesyłka nie pojawiała się przez 2 tygodnie ani u mnie, ani na 17track
- po tym czasie wpadłem na pomysł, że może przesyłka idzie DHL'em, i tu najciekawsze:

- na trackingu DHL info, że "Przesyłka błędnie zaadresowana", paczka czekała 7dni na odbiór w Staniątkach, i kolejnego dnia będzie zawrócona do nadawcy
- więc dzwonię do DHL, i poinformowali mnie, że nie ma problemu, anulują zawrócenie i kolejnego dnia kurier dostarczy
- kuriera nie było, więc sam się wybrałem do Staniątek po odbiór - tu informacja, że paczka jest na miejscu, ale już zapakowana do zwrotu w zaplombowanym tirze, i że mam dzwonić do centrali
- w centrali powiedzieli, że ok, zawrócą ją do mnie gdy tir dojedzie do Zabrza
- kolejnego dnia w trackingu pojawiła się informacja, że paczka przejechała Zabrze i jest już w Poznaniu
- kolejny telefon, i znowu obietnica że już już zawrócą paczkę
- nowy wpis na trackingu, że w Poznaniu kurier podjął paczkę do doręczenia
- i kolejny wpis, że paczka opuściła kraj
- no to znowu dzwonię, i znowu obiecują że już zawracają paczkę i na pewno jutro będzie u mnie

ciekawe co to będzie jutro, hmm..

Jeden problem to zawrócenie paczki w DHL, wygląda jakby po obietnicach i telefonach nikt nic nie robił, albo nic nie dało się zrobić.
Ale ciekawsze, co jest z tą paczką, że do mnie nie dotarła - kurierowi się nie chciało, czy Tomtop źle oznaczył paczkę (fakt, nie dostałem smsa z numerem przesyłki i pinem, którego to zazwyczaj DHL wysyła do odbiorcy).
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: DJI Mavic

Post autor: photolucas84 »

ja bym to załatwiał prosto z TomTop a nie z kurierem - to oni źle nadali paczkę - na to wychodzi.
Mavic Pro Platinum Combo
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: DJI Mavic

Post autor: mohinder »

Witam
Ja moze nie dokladnie z Maviciem ale z kurierami tu w irlandii mialem problem. Otoz samo wyslalem z polski trzy paczki na ktore zamowienie bylo jedno wiec adres podawalem tylko raz. Po pieciu dniach paczki do mnie w Irlandii dotarly ale tylko dwie. Zaczalem sie dowiadywac co jest grane a oni ze trzecia paczka jest bazie I mozna ja odebrac. No to pojechalem, a na miejscu pytam dlaczego nie dostarczyli, a oni mi na to, zepaczka zle zaadresowana. Tylko szkoda, ze adres byl identyczny jak na tamtych dostarczonych. Nie wiem o co chodzi, chyba o lenistwo.
Mam nadzieje, ze Twoja paczka dotrze jednak do Ciebie, a nie do Tomtopa, bo na pewno nie mozesz sie doczekac.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Mavic

Post autor: pawelsky »

volender pisze:dostałem info o wysłaniu, i tracking number (dosyć dziwnie wyglądający)
A pokaz ten tracking number, co w nim bylo dziwnego?

P.S. Moje przesylki szly UPSem
Awatar użytkownika
volender
Posty: 896
Rejestracja: sobota 27 kwie 2013, 16:56
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Mavic

Post autor: volender »

pawelsky, tracking number zaczyna się od "JVGL" - nawet gość na infolinii się dziwił, skąd takie numery są nadawane ;-). DHL nie było w stanie zawrócić przesyłki na żadnym z 4 punktów przez które przeszła w drodze powrotnej (sic!).
Tomtop zaproponował mi refund lub resend.


Czy komuś udaje się wbić obecnie któryś z kodów zniżkowych dla
https://www.tomtop.com/p-rm4222eu.html (SITE5OFF, RCTOYS5OFF, ...)?
Mi zwraca, że "Does not meet the rules of use".

Może przy okazji zmieniłbym sobie z golasa na fly more combo, ale bez tego kodu to 200 zł różnicy ;-) (nie licząc topcashback'a).
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Mavic

Post autor: pawelsky »

volender pisze:Czy komuś udaje się wbić obecnie któryś z kodów zniżkowych dla
https://www.tomtop.com/p-rm4222eu.html (SITE5OFF, RCTOYS5OFF, ...)?
Nie, kupony nie obowiazuja przy Flash Deals.
Awatar użytkownika
volender
Posty: 896
Rejestracja: sobota 27 kwie 2013, 16:56
Lokalizacja: Kraków

Re: DJI Mavic

Post autor: volender »

pawelsky, dzięki za info.

A swoją drogą, niby piszą, że orginał, ale może ktoś potwierdzić, czy ta bateria jest na pewno od dji https://www.tomtop.com/p-c-rm0061.html :) ?
talib1990
Posty: 156
Rejestracja: wtorek 10 sty 2017, 16:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: DJI Mavic

Post autor: talib1990 »

volender pisze:pawelsky, dzięki za info.

A swoją drogą, niby piszą, że orginał, ale może ktoś potwierdzić, czy ta bateria jest na pewno od dji https://www.tomtop.com/p-c-rm0061.html :) ?
Mam drona z Tomtop i dokupowalrm jeden pakiet do combo. Oryginalny.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: DJI Mavic

Post autor: photolucas84 »

Jest gdzieś na forum poradnik jak kupic drona z TomTop? Chodzi mi o to z tym zwrotem tez. Szukam posty wstecz ale nie widzę :(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Mavic Pro Platinum Combo
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Mavic

Post autor: Adrián »

Poszukaj w google pod hasłem "cash back" jest wszystko opisane.
Nawet Polskie poradniki.
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: DJI Mavic

Post autor: photolucas84 »

Ok dzieki, a jakaś roznica w magazynach z których wysyłają? Tzn Chiny lub Usa itd? Potrzebuję drona przed majem, chodzi mi także o problem cła. Na razie na TomTop znalazłem tylko opcje wysyłki z Chin. Z góry dzięki za pomoc

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Mavic Pro Platinum Combo
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Mavic

Post autor: Adrián »

O cle i Vacie była już mowa nie raz przy zakupach z tomtop.. Nie tylko w tym temacie.
Widac, że nie czytałeś.

Z usa Ci nie wyślą.
ODPOWIEDZ