Phantom 3 Advanced zapis plików

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Flinton
Posty: 7
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 15:43

Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: Flinton »

Nagrywałem PH3 adv w rozdzielczości FullHD 60fps kilkanaście filmów i tylko kilka z nich zapisało mi się na karcie pamięci w takim formacie. Więkość filmików miałem w pamięci wewnętrznej tabletu. Po sprawdzeniu widać, że są 1280x720 30fps jakość jest dużo gorsza a pliki zajmują dosłownie po kilka mb. Jak narazie nie mam pojęcia dlaczego tak się stało i jak odzyskać te filmy w normalnej jakości? Miejsca na karcie pamięci było jeszcze dużo.
Diaboliq
Posty: 30
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:20
Lokalizacja: Chorzów

Re: Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: Diaboliq »

Bo zdaje się że te które zapisują się na tablecie to tylko w 720p. Spróbuj włożyć kartę z drona do tableta i zobaczysz jak z jakością
Flinton
Posty: 7
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 15:43

Re: Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: Flinton »

No właśnie chodzi o to, że nic się nie zmienia po włożeniu karty do tableta. Kompletnie tego nie rozumiem, wszystko było cały czas tak samo robione, bez wyciągania karty z drona, przekładania itd. i 1/3 filmów jest ok a 2/3 w pamięci tableta w lipnej jakości
Esc0bar
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2015, 10:24

Re: Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: Esc0bar »

W tablecie zapisuja sie filmy tylko z podgladu na zywo. Zawsze beda w slabej jakosci. Wloz karte z drona do czytnika i podlacz do komputera.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
bubutm

Re: Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: bubutm »

Witam. Mam pytanko który chyba tu pasuje ;)
Po zagubieniu swojej symy znajomy przeleciał po trasie mojego lotu w celu poszukiwania ale zdjęcia które dostałem mają dziwny format np. DJI_0001.JPG.PFILE
Po skasowaniu końcówki pliku nie można odczytać. Ktoś wie jak można to odczytać, czy trzeba spróbować jeszcze raz je zgrać ?
Flinton
Posty: 7
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 15:43

Re: Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: Flinton »

Esc0bar pisze:W tablecie zapisuja sie filmy tylko z podgladu na zywo. Zawsze beda w slabej jakosci. Wloz karte z drona do czytnika i podlacz do komputera.
Przecież pisałem już, że nie ma niektórych filmów na karcie pamięci. Po włożeniu jej do czytnika komputera również. Co jest jeszcze dziwne to jak nagrywam to co kilkanaście sekund lub czasami co 2-3 min przestaje mi nagrywać musze dopiero ręcznie wznawiać nagrywanie. Na całą baterie jest to średnio po ok 15-20 razy.
Esc0bar
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2015, 10:24

Re: Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: Esc0bar »

Flinton pisze:
Esc0bar pisze:W tablecie zapisuja sie filmy tylko z podgladu na zywo. Zawsze beda w slabej jakosci. Wloz karte z drona do czytnika i podlacz do komputera.
Przecież pisałem już, że nie ma niektórych filmów na karcie pamięci. Po włożeniu jej do czytnika komputera również. Co jest jeszcze dziwne to jak nagrywam to co kilkanaście sekund lub czasami co 2-3 min przestaje mi nagrywać musze dopiero ręcznie wznawiać nagrywanie. Na całą baterie jest to średnio po ok 15-20 razy.
Może karte masz uszkodzoną albo zbyt wolną.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Flinton
Posty: 7
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 15:43

Re: Phantom 3 Advanced zapis plików

Post autor: Flinton »

Sprawdzone na 3 kartach pamięci Kingston, SanDisk i GoodRam na wszystkich to samo
ODPOWIEDZ