Baterie

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Baterie

Post autor: Verid »

Xeo pisze:Bo ja generalne takie rzeczy załatwiam ładowarką z funkcją Balance.
W Phantomie 2 Vision bo to o nim mowa?
Ten wredny...
Xeo
Posty: 355
Rejestracja: środa 13 lis 2013, 10:31
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Baterie

Post autor: Xeo »

Verid pisze: W Phantomie 2 Vision bo to o nim mowa?
Mea culpa...nie przewinalem do początku. Już się nie wcinam
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: Baterie

Post autor: photolucas84 »

jest w aplikacji auto rozładowanie ale myślałem że to jest coś innego. Z drugiej strony nawet nie wiem jak ma byc ustawione to auto-rozładowanie 1,3,5,7,10 dni
Mavic Pro Platinum Combo
Awatar użytkownika
virus
Posty: 60
Rejestracja: sobota 02 maja 2015, 21:30

Re: Baterie

Post autor: virus »

W Inspire 1 mam ustawione na 5 dni.
hanysMJX
Posty: 30
Rejestracja: wtorek 03 lis 2015, 08:40

Re: Baterie

Post autor: hanysMJX »

Witam odkopię trochę temat... mam problem z bateria, a mianowicie ładowarka nie chce ładować pakietu... (phantom 2 V+)zachowuje się tak, jakby pakiet był naładowany. W aplikacji DJI też pokazuje naładowanie 100% ale świecą się np tylko 2 kreski...
Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale na 2 celi pokazuje tylko 2,8V a na pierwszej i trzeciej 3,7V, może ktoś miał podobny przypadek? proszę o pomoc, gdyż pakiet jest dosyć nowy i szkoda mi go:( Pozdrawiam!!
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: Baterie

Post autor: xboomx »

Nie wygląda to dobrze. Ile cykli ma ten pakiet? Mi do tej pory umarła jedna bateria do Inspire1. Później ożyła na kilka cykli i znowu umarła (sygnalizuje błąd przy ładowaniu). Ciągle jej używam do akcji przygotowawczych, ale już na niej nie latam. Wydaje mi się, że ładowanie przebiegło bez błędu, gdy zostawiłem baterię rozładowaną na dłużej. Około 3-4 miesięcy. Po tym czasie ładowanie nie sygnalizowało problemów przez te kilka cykli. Teraz znowu mruga dioda, że jest problem.
ODPOWIEDZ