Dron Phanton 2 vision

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: Verid »

Paweł37 pisze:próbuję dalej zrobić obróbkę filmu tylko skurczybyk jakoś nie chce mi wkleić tego pliku i odrzuca go
Bo WMM to bieda generalnie i nie wszystkie pliki chce łykać - przynajmniej pod XP. Pod Win7 jest lepiej ale dalej duszy nie urywa. Nie wiem jak wyższe wersje winzgrozy.
Poczytaj o obsługiwanych formatach i kodekach - może drobna konwersja pomoże...
Paweł37 pisze: A tak z innej beczki kiedy wybierasz się do Krk.??
Nic nie wskazuje na to by miało się to wydarzyć w najbliższym przewidywalnym czasie...
Ten wredny...
Paweł37
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 11:24

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: Paweł37 »

;););)To szkoda. Ten Piknik jest trochę daleko. Ale myślę że jak kiedyś bede sie wybierał nad Morze to dam ci znać to na pewno cię odwiedzę;););)
bosss
Posty: 46
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 11:43
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: bosss »

Panowie mam takie pytanko bo doszedł do mnie V+ i walczę z konfiguracja. Nie mogę poradzić sobie z jednym problemem mianowicie diody mrugają 3xczewone 2x zielne niby konfiguracja imu ale zrobiłem ją i dalej to samo :-|
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: Verid »

bosss pisze:diody mrugają 3xczewone 2x zielne niby konfiguracja imu ale zrobiłem ją i dalej to samo :-|
A nie jest przypadkiem przestawiony w tryb Naza? Bo tak samo wygląda sygnalizacja GPS Mode i drążki poza neutrum (dwa zielone) + gówniany (lub brak) sygnał GPS (trzy czerwone).
http://wiki.dji.com/en/index.php/Naza-M_LED_Indicator
Ten wredny...
bosss
Posty: 46
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 11:43
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: bosss »

tak jest w nazie
Paweł37
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 11:24

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: Paweł37 »

Hej. Jak tam było na zlocie???? Pzd.
Kufer
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 09 wrz 2014, 00:42
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: Kufer »

Czy ktoś wie jak i czy można naprawić plik video z P2 vision+ uszkodzony poprzez odłączenie zasilania w trakcie nagrywania? Nie mam już pliku źródłowego na karcie, tylko kopia na dysku...
zibi17
Posty: 74
Rejestracja: środa 14 gru 2011, 08:36
Lokalizacja: wa-wa

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: zibi17 »

Ma, nadzieję że to ten dział.
Mam problem z uruchomieniem 2vision. Skalibrowana ,zbindowane i przy próbie odpalenia z apki zapalają się 5 razy( nie 4) czerwone diody?!
Może ktoś coś wie ?
Paweł37
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 11:24

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: Paweł37 »

Hej kolego. A przypadkiem pod czas kalibracji nie masz w pobliżu jakiś urządzeń metalowych?? Bo ja kiedys miałem podobną sytuację. Pod czas włączeniu Drona i kalibracji to diody migały mi na kolor czerwony.
Paweł37
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 11:24

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: Paweł37 »

Witam. Czy może ktoś mi wytłumaczyć jeżeli chodzi o Phantom2 vision plus?? Mianowicie kiedy dron zostanie uruchomiony na moim smartfonie nie ma obrazu ( ciemna plama) ale gdy włączę kamerę to filmy są nagrywane ale mogę je tylko obejrzeć kiedy wyciągnę z drona kartę USB. Czyżby jakiś moduł nie przesyła transmisji??

[Kolejna próba spamowania tym pytaniem w tematach niezwiązanych zostanie sowicie nagrodzona]
bosss
Posty: 46
Rejestracja: sobota 26 kwie 2014, 11:43
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Dron Phanton 2 vision

Post autor: bosss »

Panowie dzisiaj wymieniałem ESC w phantomie 2 . Wszystko niby działa ale po uruchomieniu wymieniony regulator mruga 3x na czerwono. Muszę go jakość zaprogramować??
ODPOWIEDZ