Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Greg200
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 07:22
Lokalizacja: Elbląg

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Greg200 »

Zawsze jest możliwość zwrotu zakupionego programu. Zarówno PlayGoogle jak AppStore zwraca pieniążki na konto bez żadnego problemu o ile program nie spełni Twoich oczekiwań.
Raczyński Adam
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2017, 06:27
Lokalizacja: Gorzyce, Śląsk

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Raczyński Adam »

Tak, masz na to 2 godziny. Później zwrot jest nie możliwy.
Greg200
Posty: 73
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2014, 07:22
Lokalizacja: Elbląg

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Greg200 »

Prawda że niewiele .... ale jak nie ma innej możliwości wypróbowania to dobre i to.
Można też umówić się z kimś z forum i przy okazji usłyszeć wady i zalety softu od doświadczonej osoby.
Kula
Posty: 128
Rejestracja: czwartek 25 lis 2010, 22:01
Lokalizacja: Pruszków

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Kula »

Ja polecam Litchi. Wydałem na nią te 109 zł i są to dobrze wydane pieniądze.
Pomijając fakt, że do niektórych funkcji i tak potrzeba DJI GO (głębsze ustawienia nadajnika czy baterii) to Litchi jest pod każdym względem warta swojej ceny. O ile ktoś chce nie chce korzystać z automatycznych trybów, DJI GO jest ok, do latania po punktach, planowania misji, panoram i śledzenia obiektu - zdecydowanie Litchi.
yasiu18
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2015, 20:05

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: yasiu18 »

Potwierdzam. Ja tez kupiłem Litchi i używam często. Warte zakupu.
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: matulekpl »

A ja kupiłem i nie używam go jest tandetne i tak na prawdę oprócz opcji googli fpv nie ma nic ciekawego, czego nie ma w DJI go.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: pawelsky »

matulekpl pisze:A ja kupiłem i nie używam go jest tandetne i tak na prawdę oprócz opcji googli fpv nie ma nic ciekawego, czego nie ma w DJI go.
Oraz sledzenia ktore i tak dziala srednio. Poza tym zgadzam sie z przedmowca...
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Carrock »

photolucas84 pisze:Mam dwa mediony
P8912 z wynikiem 55074
oraz
S10334 z wynikiem 25840

Wychodzi na to że seria S jest słabsza od serii P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Odnosnie tabletow medion. Zgadzam sie z photolucas. Kupilem tablet za 350zl. Co prawda trafil mi sie z uszkodzonym ekranem ale naprawiono mi go i po 2tyg przyszedl juz w pelni sprawny. Obraz nie tnie, nie zrywa polaczenia. Pewnie nie jest to jakosc jak z maca ale za te pieniadze brak zastrzezen. Po 55min lotu bateria schodzi o okolo 30%.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
P3A v.2
Raczyński Adam
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2017, 06:27
Lokalizacja: Gorzyce, Śląsk

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Raczyński Adam »

Ja używam Samsung Galaxy Note 3 i sprawuje się znakomicie, zero problemów, ale narazie mam za sobą kilka lotów. Wszystkie aktualizacje na bieżąco.
pendrol
Posty: 1
Rejestracja: środa 08 lut 2017, 11:26
Lokalizacja: Bogdaniec

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: pendrol »

Zakupiłem Mediona P891x, tablecik jak za te pieniądze faktycznie szybki z dobrym ekranem, obraz z P3adv płynny nic nie laguje.
Jednak mam z nim pewien problem, po kilku minutach wyskakuje komunikat "Wyłączanie" i tablet gaśnie, przy czym bateria jest dobrze naładowana ok 70-80%. Po ponownym uruchomieniu wyłącza się po jeszcze krótszym odstępie czasu, nie wydaje się przegrzewać obudowa jest chłodna. Może miał ktoś podobny problem?
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Carrock »

2 razy mi taki numer odwinal gdy bylem z nim na dworze przy niskiej temperarurze. Po kilku dniach pojawila sie ledwowidoczna skaza na matrycy. Oddalem na wymiane matrycy i problem bezpowrotnie zniknal.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
P3A v.2
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: photolucas84 »

pendrol pisze:Zakupiłem Mediona P891x, tablecik jak za te pieniądze faktycznie szybki z dobrym ekranem, obraz z P3adv płynny nic nie laguje.
Jednak mam z nim pewien problem, po kilku minutach wyskakuje komunikat "Wyłączanie" i tablet gaśnie, przy czym bateria jest dobrze naładowana ok 70-80%. Po ponownym uruchomieniu wyłącza się po jeszcze krótszym odstępie czasu, nie wydaje się przegrzewać obudowa jest chłodna. Może miał ktoś podobny problem?


może masz słabą baterię w tablecie (ogólnie żywot baterii może dobiegać końca). Mi nigdy się nic takiego nie zdarzyło w moich tabletach mediona.
Wszystko zależne od tego kto i w jaki sposób użytkował wcześniej ten Twój tablet (może dostałeś trochę zajechany egzemplarz). Jak masz możliwość to wymień na inny
Mavic Pro Platinum Combo
zielek
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 01 maja 2012, 13:14
Lokalizacja: Żywiec

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: zielek »

Czy da się podłączyć 2 tablety do latadła, aby ewentualny gość/widz mógł oglądać lot?
Ebike Blog - mój blog o budowie rowerów elektrycznych
Latajki: Skydio2, mini3 pro
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: pawelsky »

zielek pisze:Czy da się podłączyć 2 tablety do latadła, aby ewentualny gość/widz mógł oglądać lot?
Nie, jedyna opcja to modul HDMI.
talib1990
Posty: 156
Rejestracja: wtorek 10 sty 2017, 16:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: talib1990 »

Witam serdecznie, dorzucę swoje 3 grosze do tematu.
Zakupiłem Phantoma 3 Standard - jako, że chciałem mieć obraz trochę większy niż z telefonu postanowiłem zakupić tablet Samsung Galaxy Tab 4 LTE 7" wersja z 1.5 gb ramu. Tablet totalnie wyczyszczony z innych apek niż DJI Go oraz Litchi . Jakie było moje zdumienie kiedy obraz zmieniał się co jakieś 3-4 sekundy . Robiłem kilka testów .. z uruchomionymi usługami google, bez. Totalna padaka. Sprzedałem go i kupiłem iPada Mini 2 w wersji z GPS , LTE 16 gb. Obraz super , obsługa beż żadnych kombinacji działa jak powinna. Trzecim urządzeniem , na jakim latałem na początku był mój telefon - Xiaomi Redmi Note 3 Pro. wersja 3 GB ram/ 32 GB wew. Na tym telefonie obie apki działały płynnie bez żadnych ingerencji w strukturę Androida i procesów. Wszystko pasowało oprócz wiadomo wielkości (5,5") dlatego zdecydowałem się zakupić iPada Mini 2 LTE czego nie żałuję ;) .
ODPOWIEDZ