Phantom 3 premiera

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Adrián »

Fajny717 pisze:Co chwilę wprowadzają poprawki znacznie gorsze niż poprzednie.
Nie trzeba Wszystkiego instalować jak leci, tylko najpierw poczytać czy warto. Tak jak ze wszystkimi aktualizacjami innych firm. Nowsze, nie znaczy zawsze lepsze.
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Phantom 3 premiera

Post autor: matulekpl »

Hmm a ja przez pół roku posiadania DJI Phantoma 3 Adv nie czaiłem się i zawsze robiłem aktualizacje. Teraz z PH4Pro tez. I nigdy nie miałem problemów. Zawsze robię aktualizacje zaraz po ich opublikowaniu. Telefony, systemy na PC i inne tego typu badziewia. Zawsze się dziwiłem jak inni to robią, ze mają problemy... tak samo jak były aktualizacje windowsa... 99% problemów to wina użytkownika...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Fajny717 »

Spoko wszystko fajnie. Tylko ten soft pojawia się w uwagach i trąbi na około by zaktualizować...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Adrián »

Jak można latać bez niego i wszystko działa, to nie trzeba aktualizować :-D
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Fajny717 »

Super, ściągnąłem plik z softem 1.6.0 i nie da się nim obniżyć softu w apce..

Poprawione.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Jagoda »

matulekpl pisze: Zawsze robię aktualizacje zaraz po ich opublikowaniu. Telefony, systemy na PC i inne tego typu badziewia.
A ja zawsze sprawdzam co nowego wnosi nowy firmware do badziewia.Jak jestem zainteresowany to wgrywam.
A jak nie to....czekam - może w następnym będzie coś ciekawego. ;-)
Pozdrawiam. :), :)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Adrián »

Fajny717 pisze:Super, ściągnąłem plik z softem 1.6.0 i nie da się nim obniżyć softu w apce..

Poprawione.
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=54&t=35787 poczytaj, może Ci się przyda. Jak nie, to poszukaj w sieci jak zrobić downgrade do Twojej wersji.
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Jagoda »

fajny chyba ma P3 A/P nie S
Więc może zadziała to co zapodał pwelsky dla P4
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=54&t=3 ... ad#p493920
Pozdrawiam. :), :)
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Fajny717 »

Rzeczywiście aby zrobić downgrade aparatury wystarczy odpalić DJI GO Wybrać swój model przytrzymać 5s te kreski w prawym górnym rogu i można obniżyć do 1.6.0. Po obniżeniu softu z 1.8.0 do 1.6.0 lagi obrazu zniknęły.

Co oni tam z tym softem robią to ja nie wiem. Jedno poprawiają a drugie psują. Według mnie to chodzi chyba o rozwalenie modelu i kupienie nowego. Tylko kto kupi coś co po aktualizacji ma się rozwalić..
Awatar użytkownika
jacek666b
Posty: 266
Rejestracja: piątek 07 lis 2014, 22:20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: jacek666b »

Fajny717 pisze:Rzeczywiście aby zrobić downgrade aparatury wystarczy odpalić DJI GO Wybrać swój model przytrzymać 5s te kreski w prawym górnym rogu i można obniżyć do 1.6.0. Po obniżeniu softu z 1.8.0 do 1.6.0 lagi obrazu zniknęły.

Co oni tam z tym softem robią to ja nie wiem. Jedno poprawiają a drugie psują. Według mnie to chodzi chyba o rozwalenie modelu i kupienie nowego. Tylko kto kupi coś co po aktualizacji ma się rozwalić..
A co poprawiaja? Bo ja mam soft sprzed 1,5 roku

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Jagoda
Posty: 1346
Rejestracja: poniedziałek 20 lip 2015, 16:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Jagoda »

Fajny717 pisze:Rzeczywiście aby zrobić downgrade aparatury wystarczy odpalić DJI GO Wybrać swój model przytrzymać 5s te kreski w prawym górnym rogu i można obniżyć do 1.6.0. Po obniżeniu softu z 1.8.0 do 1.6.0 lagi obrazu zniknęły.
.
No i browara wisisz Pawelskiemu.
Poza tym czytaj, a to co wartościowe to wężykiem i do "schowka" :-)
Jakby co, to masz "jak znalazł" :-D
Pozdrawiam. :), :)
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Fajny717 »

Jest lux:) A mam też pytanie odnośnie baterii czy jest w stanie gdzieś kupić same nowe cele?
dj_macgyver
Posty: 9
Rejestracja: środa 20 lip 2016, 09:58
Lokalizacja: WAW

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: dj_macgyver »

Mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników.
Chodzi o pixele pojawiące się na obrazie z kamery. Nagrania są ok, ale podgląd na żywo już nie.
Używam nvidia k1, nie mam lagów i zacięć ale bardzo często pojawiają się pixele. Czy to normalne?

Dodam, że latam na polu z włączonym trybem samolotów, brak jakichkolwiek sieci WiFi w pobliżu.

Pytam bo jeżeli te pixele nie powinny się pojawiać to oddam tablet i kupię inny.

EDIT - scalenie

Problem rozwiązany.
Downgrade i obraz jest płynny, bez pixeli.
Pozdrawiam wszystkich.
_____________________________

Phantom 3 PRO
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Fajny717 »

Jest mi ktoś w stanie powiedzieć dlaczego kamera Phantom Advanced HD 2.7K robi znacznie lepsze zdjęcia niż professional? W professional filmy są ok tylko zdjęcia są takie jakby nie ostre... Kupiłem nową Kamerę 4K by oprócz oprócz zdjęć robić ładne filmy a tutaj taka niespodzianka że 4k ma znacznie gorsze zdjęcia niż Advanced brak odpowiedniej ostrości.
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: Phantom 3 premiera

Post autor: Carrock »

Trochę z beczki obok ale czy ktoś orientuje się jak exportować plik z postprodukcji z PH3A, żeby był odtwarzany przez standardowy odtwarzacz DVD ? Czy nagrywałem w 24fps czy 50fps efekt taki sam - obraz z muzyką się rozjeżdżają po czym obraz zaczyna się ciąć a muzyka znika i pojawia się. Zmiana bitrate nic nie dała. Zmiana obrazu na panoramiczny też nie podobnie jak zmiana na mpeg2 czy avi.

Ma ktoś doświadczenia w tym temacie?

Korzystam z Adobe Premiere Pro CC '15
P3A v.2
ODPOWIEDZ