Wybuch baterii podczas lotu

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

twistedme

Wybuch baterii podczas lotu

Post autor: twistedme »

Jak widać na poniższym filmie nawet oryginalne pakiety zawodzą...



A za gopro nie oddadzą kasy, "because its a 3-rd party accesory... I told the guy in the phone "the Phantom was designed to carry a GoPro... it falls because of your fault... and you won't pay for the gopro?" Answer/ "I am sorry, that's how things are"."

Tak to bywa... :(
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

A gdzie ten wybuch? Nasze forum to nie tabloid, odpuść sobie takie "chwytliwe" tytuły.
Jak widać pakiet zaliczył konkretnego dzwona a nie żaden wybuch.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
twistedme

Post autor: twistedme »

Cytowałem za autorem filmu/wpisu :)

Rzeczywiście trochę prowokacyjnie, ale pamiętam niemal identyczne zdjęcia na stronie FB DJI nad komunikatem ostrzegającym przed kupnem nieoryginalnych baterii.
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Rurek pisze:Jak widać pakiet zaliczył konkretnego dzwona a nie żaden wybuch.
No ale zanim przydzwonił to zabrzmiało jakby ktoś po prostu odłączył zasilanie ptaszka. Zamilkł i przydzwonił. Ale fakt, żadnego wybuchu nie było.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Fiszbin
Posty: 885
Rejestracja: niedziela 19 sty 2014, 17:21
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fiszbin »

Dziwny gość z pretensjami ale może to typowe przeświadczenie w tym stanie umysłu ze DJI zwraca kasę za wszystko co zniszczy Phantom.
TAROT Ironman FY650 - 3DR Pixhawk - MT3510 - Skywalker 4in1 - T-2D - Boscam 5.8GHz
Thingiverse: http://www.thingiverse.com/Eldrid/designs
twistedme

Post autor: twistedme »

Wiesz, trochę się gościowi nie dziwię... Wysłał zwłoki do DJI i przyznali, że to z ich winy P spadł (nie ma szczegółów, co stwierdzili). Inna sprawa jakby spadł np. na samochód i facet chciałby, żeby pokryli tego typu straty. Z resztą nie wiem nie jestem prawnikiem.

W umowie są tam zastrzeżenia, ale próbować zawsze warto.
ODPOWIEDZ