Łódź - nauka latania w manualu.

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

kitwasic
Posty: 27
Rejestracja: czwartek 27 mar 2014, 21:58
Lokalizacja: Pabianice

Łódź - nauka latania w manualu.

Post autor: kitwasic »

Witam, chciałbym bardzo nauczyć się jak latać na manualu, ale boję się kreta jak buki. Jest może jakaś osoba na forum z Łodzi, lub okolic (najlepiej południe, Pabianice itp) która chciałaby się spotkać na jakimś wspólnym lataniu i wdrożyłaby mnie w manuala? Już kusiło mnie żeby polecieć kilkadziesiąt metrów nad ziemię i tam spróbować, ale jakoś nie mogę się przełąmać, bo w sumie to bez sensu skoro nie mam pojęcia jak będzie reagował na poruszanie drążkami i jak się w ogóle steruje takim modelem w tym trybie. Rady mile widzaine, szybko się uczę i stawiam piwo osobie, która podejmie się wyzwania i spotka się ze mną na jakichś polach :D
Awatar użytkownika
sogun
Posty: 279
Rejestracja: środa 02 kwie 2014, 12:03
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: sogun »

witaj,a jaki masz problem nauczyć sie samemu? zdejmij kamerki ,bajerki i gimbale,zaloz oslony na śmigła,zaczekaj na bezwietrzną pogode,poszukaj kawał łaki z wysoką trawą bez krzaków i drzew i probuj latac nisko na ziemią,
załapiesz bez problemu,pozdro
realfighter
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek 10 cze 2013, 17:03
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: realfighter »

A na sajmprzód Symulator nie zaszkodzi ;)
W wersji demo jest Phantom. Ograniczenie - co jakiś czas nag screen.
FPV - Neverending Story
Awatar użytkownika
platino2b
Posty: 83
Rejestracja: środa 18 maja 2011, 16:10
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: platino2b »

Mam kabel z aparaturą do symulatora na którym możesz potrenować.
Dx6i OSD Zbig II, antena śledząca, Video Goggle HeadPlay.
Pozdrawiam
Aurora9
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 11 lut 2014, 23:06
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Aurora9 »

Ja przyznam, że od samego początku latam w manualu - moje starty to tylko jedno śmigło ale tylko przez to, że to była najtańsza, chińska robótka. Tak jak koledzy piszą - bezwietrzna pogoda, duża przestrzeń bez krzaków i bez ludzi - potrafią tremować (mnie pijaczek strasznie wkurzył jak się śmiał po kraksie i uszkodzeniu tego śmigiełka).
ODPOWIEDZ