WALIZKI DO PHANTOMA 1 i 2 ZA 200ZŁ! POLSKI SKLEP 40 SZT.!

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

gumi341
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 06 maja 2014, 11:02
Lokalizacja: częstochowa

WALIZKI DO PHANTOMA 1 i 2 ZA 200ZŁ! POLSKI SKLEP 40 SZT.!

Post autor: gumi341 »

Każdy się boryka z problemem czy kupić walizkę do Phantoma za 700zł albo jakiś zamiennik. To jest chyba jedyny sklep gdzie możecie takie coś dostać. Sam zamówiłem jedną sztukę. Podziele się info jak dojdzie. A tymczasem... wbijać i kupować!

http://abc-rc.pl/Walizka-Kufer-Phantom-N2
epopla91
Posty: 8
Rejestracja: sobota 12 kwie 2014, 20:21
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: epopla91 »

A czy dji phantom 2 na pewno wejdzie w tą walizkę ?
Mako
Posty: 240
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 10:27
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Mako »

Jak nie planujesz nic dokupic to pewnie wejdzie :-). Wyglada na zdjeciu ze jest strasznie upchane wszystko.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Ciekawe że waliza na większego brata czyli 450tkę jest tańsza :-) Heh wszystko przez te rubaszne nogi w fantomasie (przez to waliza jest wyższa) no i poza tym... są owce - trzeba strzyc :-)
http://abc-rc.pl/Walizka-Kufer-DJI-F450
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
qwapi
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 01 maja 2014, 18:35
Lokalizacja: Kępno

Post autor: qwapi »

A w czym trzymacie swoje phantomy? Jakies doświadczenia z tym związane? Typowo dostosowane pod model czy jakieś własne przerabiane kufry/walizki? Gdzie takich szukać pod względem cena/jakość?
gumi341
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 06 maja 2014, 11:02
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: gumi341 »

epopla91 pisze:A czy dji phantom 2 na pewno wejdzie w tą walizkę ?
Dzisiaj walizka przyszła. Zmieściłem do niej Phantoma 2 + kontroler z podłączonym 7 calowym monitorem i zostało jeszcze kupe miejsca na przeróżne dodatki/gadżety.
Jedyny mankament to taki iż trzeba piankę techniczna w paru miejscach po docinać aby wszystko weszło. Chwila z nożem do tapet.

BTW. te zdjęcia tej walizki na stronie abcrc są błędne. Walizka naprawdę wyglada tak jak na linku poniżej.

http://www.ebay.pl/itm/DJI-Phantom-Alum ... 1ef&_uhb=1

Jutro postaram się wrzucić kilka fotek.
pepik
Posty: 73
Rejestracja: czwartek 13 mar 2014, 12:30
Lokalizacja: Przemyśl- Warszawa

Post autor: pepik »

Dzięki za info odnośnie walizki. Już dzisiaj zamówiona. :)
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

175 dolarow za pudlo ?
chlopaki pogiela was ?
ile to jestw Polszy ? tygodniowka ?

nie wiem i nie mnie oceceniac ale przeplacone i to sporo
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Adasko chyba wprowadzimy dla Ciebie zakaz pisania w pewnych godzinach bo wyraźnie widać że jesteś po jednej szklaneczce za dużo :roll:
Pudło za 175$ zostało zalinkowane tylko jako przykład poprawnego zdjęcia oferowanej w PL walizki za 200zł.
Kolejne zdanie które napisałeś - po co?
A opisywanie tygodniówek, no sorry - myślisz że sobie przydasz blasku jak kogoś upokorzysz zarobkami tygodniowymi?
Proszę Cię nie pisz w późnych godzinach wieczornych bo po pierwsze nie rozumiesz co czytasz w innych postach a po drugie włączają Ci się demony. I wychodzi (nie pierwszy raz!) niesmak po przeczytaniu Twojej twórczości w odmiennych stanach świadomości.
Moje spostrzeżenia nie są odosobnione w gronie administracyjnym, proszę Cię zanim wciśniesz "wyślij" - trzy razy przeanalizuj czy zrozumiałeś sens tego do czego swoim postem się odnosisz, kolejne pięć razy przeczytaj swój post i dopiero potem łyknij co tam masz w szklaneczce.
Więcej próśb w tej sprawie do Ciebie nie będzie.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
crazy
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 31 mar 2014, 09:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: crazy »

piękna sprawa z tą walizeczką. Kuna tyle się naszukałem zamienników, a tu ładnie podane na tacy walizeczka za 200 zł dziękować !!!
Awatar użytkownika
wawrzonekm89
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 18 lut 2014, 11:55
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: wawrzonekm89 »

Jak ktoś z Was kupi - dajcie proszę znać czy te gąbki są już wycięte czy można sobie wszystko "rozmieścić" samemu.
X8pro, Phantom 2
gumi341
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 06 maja 2014, 11:02
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: gumi341 »

Zdjęcie jak wygląda walizka wewnątrz z pianką dociętą fabrycznie. Po lewej stronie widać wycięte prostokąty, wystarczy je wyjąć.

Obrazek

Tutaj zdjęcie mojej walizki do której wsadziłem mojego Phantoma 2 z monitorem i kontrolerem. Pianka jest wycięta fabrycznie na Phantoma 1, trzeba troche podocinać z kilku stron aby phantom 2 wszedł z wyposażeniem.

Obrazek
Awatar użytkownika
rufffus
Posty: 300
Rejestracja: poniedziałek 16 wrz 2013, 08:01
Lokalizacja: Łódź

Post autor: rufffus »

A napisz proszę jeszcze jak jest z wysokością w tej walizce. Jest zapas miejsca czy na styk? Phantoma mam na podwyższonym podwoziu zbliżonym do takiego i zastanawiam się czy to wejdzie:

Obrazek
Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

Ty mnie Rurku pouczaj i krytykuj na PW
na forum to mozesz brac dyskusje w temacie

jaki problem poprawa bedzie obiecuje :-P

Co do stanu swiadomosci czuje sie niezle :mrgreen:
czasem ze szklaneczka w dloni :mrgreen:
:mrgreen:
gumi341
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 06 maja 2014, 11:02
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: gumi341 »

rufffus pisze:A napisz proszę jeszcze jak jest z wysokością w tej walizce. Jest zapas miejsca czy na styk? Phantoma mam na podwyższonym podwoziu zbliżonym do takiego i zastanawiam się czy to wejdzie:

Obrazek
Raczej nie. Co prawda jest jeszcze miejsce nad Phantomem i kładę na niego osłony do śmigieł i ładnie wszystko do siebie przylega i nic nie lata. Ale z tymi nogami tam go nie wciśniesz.
ODPOWIEDZ