dji phantom 3 standard dziwny komunikat gimbala i bateria

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

tomasz661
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2017, 17:18
Lokalizacja: Elbląg

dji phantom 3 standard dziwny komunikat gimbala i bateria

Post autor: tomasz661 »

witam jakoś z 2 miesiące nie używałem drona ponieważ miałem problem z telefonem no i podłączyłem go do tabletu wczoraj model samsung galaxy tab 2016 no i po sprawdzeniu komunikacji w domu na pozycji gimbal jest taki o to czerwony napis o co chodzi jak to naprawić czy tak już ma być po prostu zamieszczam zdjęcie https://zapodaj.net/ec9bc8ce1cf37.png.html

I drugie pytanie nie jestem pewien czy przy częściowym rozładowaniu bateri
ta czerwona lampka na włączniku zawsze się paliła Po prostu nie pamiętam a w instrukcji nie moglem tego znaleźć https://zapodaj.net/1cab0d3292146.jpg.html


Proszę o wyrozumiałość.
Kamyk
Posty: 86
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 09:47
Lokalizacja: Lublin

Re: dji phantom 3 standard dziwny komunikat gimbala i bateri

Post autor: Kamyk »

Lampka ma tak świecić, spokojnie :D

Co do gimbala. To normalnie wszystko działa(możesz śmiało ruszać nim w pionie oraz obraz jest i wszystko jest, jak powinno)?
Ktoś pisał o tym problemie kilka dni temu ale w P3A, zaraz po aktualizacji apki do najnowszej wersji. Odpowiedzią była niełącząca taśma.
Father70
Posty: 6
Rejestracja: piątek 20 sty 2017, 12:32
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: dji phantom 3 standard dziwny komunikat gimbala i bateri

Post autor: Father70 »

Witam

U mnie podobnie... wczoraj po włączeniu tableta (Nvidia Shield) porobiły mi się aktualizacje, między innymi DJI GO.
Nie wiem jak było wcześniej ale w aktualnej wersji na pozycji gimbal pokazuje mi podobnie - status DISCONECT na czerwono.
Kamera działa, podobnie gimbal - jest pełne sterowanie.
PH3A od czasu kupna (początek roku 2017) domaga się uparcie aktualizacji, a ja uparcie to ignoruję :)

Aktualnie posiadam:
- version: 1.5.30+
- app: 3.1.18
- remote control: 1.6.0


Zastanawiam się, czy to jakaś niezgodność najnowszej wersji programu GO z oprogramowaniem drona i pilota ???
Nie wiem czy "olać" komunikat o niepodłączeniu gimbala i latać jakby nic czy może skusić się na aktualizację drona i pilota ?
Czy ktoś mógłby sprawdzić jak to wygląda u Was i potwierdzić, że komunikat jest po aktualizacji DJI GO ?
Pozdrawiam
Sławek
pshemo
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 31 paź 2017, 14:51
Lokalizacja: Łęczyca

Re: dji phantom 3 standard dziwny komunikat gimbala i bateri

Post autor: pshemo »

Mam to samo. Na razie latam. Nic się nie dzieje. Mam tablet Medion. Zrobiło się tak po wgraniu najnowszej wersji DJI GO.
Po podłączeniu do ipada mojego brata jest ok.
Nie kumam, o co chodzi...
Przemek
__________________________________________________________________________________
WLtoys Q696-A Phantom 3 S
S_tach
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 08 sie 2016, 08:53
Lokalizacja: Werbkowice

Re: dji phantom 3 standard dziwny komunikat gimbala i bateri

Post autor: S_tach »

Ostatnia aktualizacja naprawiła ten problem przynajmniej u mnie.
ODPOWIEDZ