Czy warto Kupić Futaba 9C

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

morty
Posty: 11
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Czy warto Kupić Futaba 9C

Post autor: morty »

Witam

Posiadam Phantoma 1.1.1 i zabieram sie za przeróbki.

Mam możliwość kupienia za 500 zł aparatury Futaba 9C (35 MHz)

Musze do tego dokupic jeszcze Tx do 2,4 i wydaje mi sie ze powinno zadziałac z Phantomem bez zmiany Rx.

Dwa pytania czy warto - starsze radio ale to jednak Futaba :)

Czy ktos podpinał ten model pod Phantoma 1.1.1

Bardzo dziekuje
Powoli ale do góry. Phantom 1.1.1+ Śmigła od Vision 2+Mobius - I wiele planów na przyszłość
rast
Posty: 105
Rejestracja: piątek 27 wrz 2013, 17:01
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: rast »

Miałem to radyjko w wersji T9CAP, bardzo byłem zadowolony, już minęło parę latek jak go używałęm z modułem CORONY. Teraz mam JR DSX9 i quadami/hexami latam normalnie, więc nie powinno być żadnego problemu z podpięciem twojego sprzętu.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Dwa pytania czy warto
Warto.Wybrałem ten model jako swoje ostateczne radio. Wcześniej przerabiałem różne - od zabawek typu Esky przez proste radia Hitec'a do Graupnera MC-12 (świetne radio tylko kanałów przymało). Ze starszych modeli to dla mnie top.
Czy ktos podpinał ten model pod Phantoma 1.1.1
Nie robiłem tego ale jak znajdziesz moduł który nadaje w tym samym języku co Phantom to reszta będzie bajecznie prosta.
Ten wredny...
zielonydomek
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 09 sty 2012, 14:50
Lokalizacja: Kostrzyn

Post autor: zielonydomek »

To razem z modułem wyjdzie jakieś 750 PLN ?
Nie lepiej zmienić RX w Phantomie ?
Możesz dokładając trochę kupić Taranisa albo oszczędzając sporo kupić 9x/9xr i do tego zestaw FrSky DJT . Wyjdzie to jakieś 550-600 PLN.
FrSky jest niezawodny i rewelacyjny jak za kasę ,którą trzeba położyć za odbiorniki , a wymiana RX to pikuś. Jak byś chciał pogadać to daj cynka na PW.
Tomek
ODPOWIEDZ