do skasowania

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

From_heaven pisze:Ohoho, kolejny. Na autostradzie też będziesz gwoździe rozsypywał, bo ludzie za szybko jeżdżą?
Oszalałeś? Przecież za takie coś kryminał grozi. Z resztą to nie moja sprawa. Za to uwolnione pasma są dla wszystkich i każdy może sobie ponadawać. Nawet się nikt nie dowie dlaczego taki model przestał reagować, nawet nikt nie będzie dochodził. Cała wina spocznie na operatorze. Ja nikogo nie zamierzam zakłócać, zapytałem tylko czy byliby chętni na kupno takiego wynalazku. Jak by byli to można by pomyśleć nad konstrukcją.
lechu54
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 29 gru 2013, 00:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lechu54 »

"pseudo modelarze" kółko wzajemnej adoracji. :)
greniu
Posty: 185
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 00:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: greniu »

jelcyn pisze:
From_heaven pisze:Ohoho, kolejny. Na autostradzie też będziesz gwoździe rozsypywał, bo ludzie za szybko jeżdżą?
Oszalałeś? Przecież za takie coś kryminał grozi. Z resztą to nie moja sprawa. Za to uwolnione pasma są dla wszystkich i każdy może sobie ponadawać. Nawet się nikt nie dowie dlaczego taki model przestał reagować, nawet nikt nie będzie dochodził. Cała wina spocznie na operatorze. Ja nikogo nie zamierzam zakłócać, zapytałem tylko czy byliby chętni na kupno takiego wynalazku. Jak by byli to można by pomyśleć nad konstrukcją.
Uważaj, zeby ktoś na Ciebie nic nie skonstruował. Takiś cwany?
michas75
Posty: 352
Rejestracja: czwartek 28 lip 2011, 16:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michas75 »

Trol jest już tak syty aż nie ma siły się odzywać, ciekawe czy do śmiechu mu będzie jak przyjdą do niego smutni panowie, chyba że właśnie pali phantoma w kominku i nie ma czasu. :mrgreen:
greniu
Posty: 185
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 00:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: greniu »

lechu54 pisze:"pseudo modelarze" kółko wzajemnej adoracji. :)
jeszcze tylko brakuje, żeby sie w dupkę klepali, bo ich ściotowanie dopiero w realu wychodzi. Wybierz sie Lechu na loty to będziesz miał niezła bekę.
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: From_heaven »

jelcyn pisze:(...) Za to uwolnione pasma są dla wszystkich i każdy może sobie ponadawać. Nawet się nikt nie dowie dlaczego taki model przestał reagować, nawet nikt nie będzie dochodził. Cała wina spocznie na operatorze. Ja nikogo nie zamierzam zakłócać, zapytałem tylko czy byliby chętni na kupno takiego wynalazku. Jak by byli to można by pomyśleć nad konstrukcją.
Sorry chłopie, ale niestety ujawniłeś właśnie swoje predyspozycje moralne. Zapewne ten zakłócacz sprzedawałbyś w promocji razem z maszynką do cofania liczników w autach.

Powiem szczerze, gdybym był adminem wywaliłbym Cię dożywotnio z forum. Nie wiem dlaczego inni użytkownicy mają być skazani na towarzystwo osoby o takich poglądach i kwalifikacjach moralnych.
Ostatnio zmieniony sobota 08 mar 2014, 19:58 przez From_heaven, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

greniu pisze:jeszcze tylko brakuje, żeby sie w dupkę klepali, bo ich ściotowanie dopiero w realu wychodzi. Wybierz sie Lechu na loty to będziesz miał niezła bekę.
Ty zapewne jesteś typem gbura których nikt nie lubi na lotnisku i w związku z tym szukasz ujścia emocji na forum.
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

greniu pisze:Uważaj, zeby ktoś na Ciebie nic nie skonstruował. Takiś cwany?
Spokojna głowa, zawsze uważam. Latanie to nie przelewki.
greniu
Posty: 185
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 00:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: greniu »

meteor pisze:
greniu pisze:jeszcze tylko brakuje, żeby sie w dupkę klepali, bo ich ściotowanie dopiero w realu wychodzi. Wybierz sie Lechu na loty to będziesz miał niezła bekę.
Ty zapewne jesteś typem gbura których nikt nie lubi na lotnisku i w związku z tym szukasz ujścia emocji na forum.
Zapewniam cie, ze dogaduję sie z ze wszystkimi. Ale tutaj wychodzi tak naprawdę wasz bol i zal z phantomowcow, choć po czesci tez nim jestem.
Awatar użytkownika
Freddie Chopin
Posty: 337
Rejestracja: sobota 11 sty 2014, 13:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Post autor: Freddie Chopin »

greniu pisze:Tak nawiasem mówiąc - czy wszyscy modelarze noszą swetry, chodzą jak flejtuchy i wali od nich swątem potu? Za każdym razem, gdy was widzę na lotach odnoszę wrażenie, że modelarz to flejtuch i nawet nie potrafi zadbać o swoj wyglad.
It's official now - własnie osiągnięto poziom onetu.

Obrazek
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Widzisz, my też się dogadujemy, aż przychodzą Phantomowcy i chcą wszystkich informacji a jak się im pisze żeby poszukali to strzelają fochy. Lechu należy do jednego z nich.
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Chyba muszę zaeksperymentować - kupię Phantoma i zobaczę czy mnie w zlinczują na lotnisku. :mrgreen:
It's official now - własnie osiągnięto poziom onetu.
Spóźniłeś się o kilka-kilkanaście stron...
Ostatnio zmieniony sobota 08 mar 2014, 20:06 przez Verid, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten wredny...
greniu
Posty: 185
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 00:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: greniu »

From_heaven pisze:
jelcyn pisze:(...) Za to uwolnione pasma są dla wszystkich i każdy może sobie ponadawać. Nawet się nikt nie dowie dlaczego taki model przestał reagować, nawet nikt nie będzie dochodził. Cała wina spocznie na operatorze. Ja nikogo nie zamierzam zakłócać, zapytałem tylko czy byliby chętni na kupno takiego wynalazku. Jak by byli to można by pomyśleć nad konstrukcją.
Sorry chłopie, ale niestety ujawniłeś właśnie swoje predyspozycje moralne. Zapewne ten zakłócacz sprzedawałbyś w promocji razem z maszynką do cofania liczników w autach.

Powiem szczerze, gdybym był adminem wywaliłbym Cię dożywotnio z forum. Nie wiem dlaczego inni użytkownicy mają być skazani na towarzystwo osoby o takich poglądach i kwalifikacjach moralnych.
Popieram:)
Awatar użytkownika
jelcyn
Posty: 3417
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 16:56
Lokalizacja: B-stok

Post autor: jelcyn »

From_heaven pisze:...Zapewne ten zakłócacz sprzedawałbyś w promocji razem z maszynką do cofania liczników w autach...
Chciałbym taką maszynkę zrobić i potem sprzedawać, ale wolę sobie latać i spokojnie pracować. Spójrz http://allegro.pl/diagprog-3-obdii-paki ... 08545.html Na szczęście w moment się zwraca.
Zastanawiam się dlaczego się w ogóle do mnie odezwałeś w tej sprawie. Czyżbyś planował zakup phantoma? A może już po cichu latasz?
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Post autor: jacekV »

From_heaven pisze:
jelcyn pisze:(...) Za to uwolnione pasma są dla wszystkich i każdy może sobie ponadawać. Nawet się nikt nie dowie dlaczego taki model przestał reagować, nawet nikt nie będzie dochodził. Cała wina spocznie na operatorze. Ja nikogo nie zamierzam zakłócać, zapytałem tylko czy byliby chętni na kupno takiego wynalazku. Jak by byli to można by pomyśleć nad konstrukcją.
Sorry chłopie, ale niestety ujawniłeś właśnie swoje predyspozycje moralne. Zapewne ten zakłócacz sprzedawałbyś w promocji razem z maszynką do cofania liczników w autach.

Powiem szczerze, gdybym był adminem wywaliłbym Cię dożywotnio z forum. Nie wiem dlaczego inni użytkownicy mają być skazani na towarzystwo osoby o takich poglądach i kwalifikacjach moralnych.
+1
Kiedyś już o tym była mowa...

A w temacie... mam gdzieś kto, czym, lata, może być nawet FAJTOM, fajnie że lubi to co ja....
Rurkami węglowymi i białym plastikiem można zrobić podobną krzywdę, cały ten wątek powinien być apelem o edukację i rozsądek.
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Zablokowany