kompas pomocy

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

ufo205
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek 06 sty 2014, 14:21
Lokalizacja: Rydułtowy

kompas pomocy

Post autor: ufo205 »

jeszcze jedno pytanie
a wiec pod czas remontu phantom zostal polostawiony na mikrofalowce ale nie zalaczonej czy magnes ktory sie w niej znajduje moze uszkodzic kompas.
Wojdyła Paweł
Awatar użytkownika
Ziever
Posty: 127
Rejestracja: środa 15 maja 2013, 18:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziever »

Nie sądzę. Ale warto byłoby przeprowadzić ponownie kalibrację kompasu na dworzu.
Robotyka, wydruki 3D, gimbale, multikoptery, Autodesk Inventor
Rekic
Posty: 357
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 12:09
Lokalizacja: Polska

Post autor: Rekic »

Podłącz do Asystenta i sprawdź wartości to będziesz wiedział czy jest ok czy nie.
ufo205
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek 06 sty 2014, 14:21
Lokalizacja: Rydułtowy

Post autor: ufo205 »

kalibracje przeprowadze na dworzu a w asystecie jakie wartosci powinny byc ??
Wojdyła Paweł
Rekic
Posty: 357
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 12:09
Lokalizacja: Polska

Post autor: Rekic »

jak najedziesz na chmurkę ze znakiem zapytanie to jest podany przedział, X, Y, Z powinny być w przedziale (-500,500) a mod (750,2250).
Awatar użytkownika
prezes50
Posty: 160
Rejestracja: poniedziałek 15 lip 2013, 22:22
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: prezes50 »

Podłącze sie do tematu mianowicie mam problem od 2 dni z Phantomem . Wszystko było ok do momentu gdy odłozylem szkrabika na szafke obok hexy i gdy szedłem latać to po podłączeniu pakietu po oczach wali mrugająca szybko pomaranczowa dioda ,zrobiłem kalibracje ok i latalem nie myslac od czego . Wieczorem odkładam na szafke w swoje miejsce i nastepnie sciagam i znowu ta pomarańczowa dioda wiec znowu robie kalibracje i juz mnie zaciekawiło od czego sie to dzieje. Na szafce mam lezeć NIECZYNNĄ ale podłączoną lampe jazyniową na rure T5 z elektronicznym dławikiem i czy ona jak jest wykrecona rura moze rozmagnetezowywać kompas czy to mogą być silniki od hexy ?? zdjecie przedstawia leżakowanie copterów-(DRONÓW:):):))Prosze o pomoc ponieważ zaczynam miec wstret do ORANGE .

Obrazek
ufo205
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek 06 sty 2014, 14:21
Lokalizacja: Rydułtowy

mikrofala

Post autor: ufo205 »

U mnie jak kolega poradził podłączyłem pod asysstenta i wszystko sie zgadza jak podają w znaku zapytania wszystkie wartośći się zgadzają . A kolega co parkuje hexse i phntoma obok siebie poradził bym by przeparkował na pare dni w inne miejsce i żeby nie stały obok siebie i nad lapą wyładowczą .
Wojdyła Paweł
ppawel
Posty: 158
Rejestracja: piątek 05 kwie 2013, 13:28
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: ppawel »

Prezes ostanio mam to samoz Phantomem i dużą hexą - już kilka razy zdażyło mi się, że musiałem robić szybką kalibrację przed lotem z powodu pomaranczowego alertu. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Jak widać nie tylko u mnie wyjątkowo często ostanimi czasy...
ODPOWIEDZ