Phantom dołączył do mojej floty

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adasko
Posty: 2245
Rejestracja: wtorek 28 gru 2010, 15:14
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Adasko »

Czy silniki sie nie grzeja przy wiekszych smiglach , bo esc i tak nie ma jak sprawdzic
Rekic
Posty: 357
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 12:09
Lokalizacja: Polska

Post autor: Rekic »

prezes50 pisze:
Gatou pisze:Pasują :)
A wiec juz wiem ze smigla nie beda pasowaly do mnie poniewaz ja mam wszystkie gwinty CW ,a tam jest CW I CCW ale czy jest ktos co moze mi odpowiedziec na moje wczesniejsze pytanie od czego uciety jest tem szaro-czerwony kabel przy regulatorze .
Jeśli masz jedną z wcześniejszych wersji Phantoma to NIE będą pasować. Nowe śmigła pasują TYLKO do nowszych Phantomów (czyli tych co mają stockowo samonakręcające się śmigła lub po 2 nakrętki czarne i 2 srebrne. Jeśli masz wszystkie srebrne to nowe śmigła nie wejdą.)

Ten kabel czerwono-szary to dodatkowe zasilanie jak ktoś chce coś zamontować i zasilać z jednej baterii, oryginalnie powinien być on dużo dłuższy i iść do gumki w otworze przy jednej z nóżek.
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

A ja szczerze odradzam te samo dokręcające się śmigła.
Phantom to nie pierwszy mój kopter, kupiłem nowego v.1.1.1 i tylko jedno z ośmiu dostarczonych dało sie bez problemu nakręć, dwa inne które chciałem wkręcić trochę na siłę zrąbały mi piastę w silniku, tak że musiałem od nowa gwint narzynka robić.
Polecam kupić zwykłe węglowe z foxtech, zakręcić nakrętkami z hamulcem i wszystko będzie fajnie i solidnie
Lecę na nielegalu!
Rekic
Posty: 357
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 12:09
Lokalizacja: Polska

Post autor: Rekic »

Jedrula pisze:A ja szczerze odradzam te samo dokręcające się śmigła.
Phantom to nie pierwszy mój kopter, kupiłem nowego v.1.1.1 i tylko jedno z ośmiu dostarczonych dało sie bez problemu nakręć, dwa inne które chciałem wkręcić trochę na siłę zrąbały mi piastę w silniku, tak że musiałem od nowa gwint narzynka robić.
Polecam kupić zwykłe węglowe z foxtech, zakręcić nakrętkami z hamulcem i wszystko będzie fajnie i solidnie
Dziwne, może to jakiś problem pierwszej serii bo ja jakoś nie miałem problemu ze swoimi na Phantomie V2
sq5alq
Posty: 31
Rejestracja: sobota 30 lis 2013, 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sq5alq »

Pytanie do użytkowników P2 albo do kolegów co mają śmigła 9" jak macie ustawione wzmocnienia w zakładce gain adjust ???
DJI Phantom V1.1.1, Gimbal Tarot T2D, PMU, iOSD, TX 200 mW, Śmigła od Phantom V2
Awatar użytkownika
prezes50
Posty: 160
Rejestracja: poniedziałek 15 lip 2013, 22:22
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: prezes50 »

Dzisiaj usaidłem troche do plotera i wyciąłem sobie nowe naklejki z pieknego granatowego koloru ,rozmiary pasków są zestkanowane wiec sa takie same jak oryginalne a napisy są ustawione tak od niczego . Jeśli jest ktoś chetny moge za symboliczną kwote 5zł+ koszt listu komuś wyciąć owe naklejki
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ