Problem z Symą X8C (360°)

Merytoryczne komentarze opisywanych w dziale wyżej przypadków

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Dawidelk11
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 08 sie 2016, 18:56
Lokalizacja: Ełk

Problem z Symą X8C (360°)

Post autor: Dawidelk11 »

Mam pytanie ^^ Mam problem z Symą. Tak, kupiłem może max 1,5 tygodnia temu. W kolorze białym, i jestem zadowolony, lecz martwi mnie jedna rzecz. Silniczek z jednej strony, szybciej się kręci. Martwię się tym, ponieważ nie chcę mieć efekt jello. Podczas nagrywania pierwszego lotu, muszę przyznać, iż film nagrany jest lepszy od tych, których robię dzisiaj. Pewnie też od tego zależy, w jaką pogodę wyruszamy naszym dronem. Jeszcze dodam, gdy chciałem zrobić tak zwaną BECZKĘ, pierwszy raz, od kupna drona, dron jakoś dziwnie się zachowywał. Przycisnąłem ten Prawy Górny przycisk, ale dron tak jakby nie chciał zrobić przewrotu. Po bawieniu się tym przyciskiem, nagle dron zareagował, lecz nie tak, jak to miało być. Gdy tylko dron zareagował, nagle zaczął wariować. DOSŁOWNIE. Zamiast tej beczki, uderzyłem nim o moje drewniane poręcze na tarasie. Od tej pory, już chyba nigdy nie zrobię przewrotu symą. I teraz tkwi pytanie. Czy przez to, że jeden silniczek szybciej, oraz tak jakby głośniej chodzi, czy po prostu ma jakąś wadę produktu.
Pozdrawiam
Gdyby ktoś się pytał, czy jeszcze żyję. Żyję, wszystko działa, tak, jak od pierwszego lotu Dronem^^ Jedyne co się stało, to piasek lekko dostał się, w te szparki (kto ma Symę, ten zrozumie) od nóżek.

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka
amok
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 sie 2014, 10:11
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Problem z Symą X8C (360°)

Post autor: amok »

Jeżeli jeden z silniczków kręci się wolniej / szybciej / inaczej od reszty może to powodować taki efekt - albo zupełnie inny do tego który oczekujesz ;)
Czyli przy zawracaniu, beczkach itp. będzie trochę koślawo - nie pozostaje nic innego jak zakupić silniczek, podmienić i sprawdzić ;)
Awatar użytkownika
matulekpl
Posty: 2175
Rejestracja: piątek 16 paź 2015, 16:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Problem z Symą X8C (360°)

Post autor: matulekpl »

Samym guzikiem flipa nie zrobisz. Guzik plus jakis kierunek.
Moje zabawki: Syma X5SW ORANGE + TX MOD | Syma X8C MODDED | DJI F450 NaZa-GULL - RIP. | TBS Discovery NAZA-GuLL | DJI Phantom 3 ADV - SPRZEDANY | DJI Phantom 4 PRO
WWW/BLOG: www.matulekpl.com | Kanał YouTube: Youtube | Foto: Flickr
ODPOWIEDZ