Latanie nad stadionem

Merytoryczne komentarze opisywanych w dziale wyżej przypadków

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Szymoki
Posty: 4
Rejestracja: piątek 17 lip 2015, 08:25

Latanie nad stadionem

Post autor: Szymoki »

W moim mieście jest stadion miejski i jeden jest zamknięty a reszta otwarta do użytku publicznego. I myślicie że moge latać jak nikt z niego nie korzysta. Bo ostatnio jakiś facet mnie wywalił bo "nie można"
Latałem wcześnie rano ok 8 nikogo nie było. A ten powiedział że nie wolno bo to obiekt sportowy. A jakby nie zauważyć latanie tez jest sportem :-D
Jestem Szymon :)
Awatar użytkownika
Kyokushin
Posty: 464
Rejestracja: czwartek 04 cze 2015, 01:08
Kontakt:

Re: Latanie nad stadionem

Post autor: Kyokushin »

O ile jesteś we właściwej strefie, nie ma przeciwwskazań do wykonania przelotu nad tym stadionem, ale pamiętaj, ty odpowiadasz za szkody jak dron spadnie. A może spaść.
A jak będziesz na terenie stadionu to zarządzający może Cię wyrzucić kiedy tylko chce, może nie chcieć żebyś tam stał i już.
PAŻP zaleca ne latać nad budynkami w swojej ulotce, stadion może być budynkiem, tego bym się trzymał, wykłócanie się, szarpanina i udowadnianie że czarne jest czarne nikomu nie jest potrzebne.
Ogólnie to się robi tak - idź do zarządzającego - zapytaj się czy nie będzie miał nic przeciwko że sobie polatasz nad pustym stadionem i już. Jak idziesz od tej strony, to najczęściej nikt nie ma nic przeciwko.
ODPOWIEDZ