Druga strona medalu

Merytoryczne komentarze opisywanych w dziale wyżej przypadków

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Irwin
Posty: 87
Rejestracja: poniedziałek 20 kwie 2015, 14:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Druga strona medalu

Post autor: Irwin »

Może nie jest to najświeższy artykuł w sieci, ale jest niewątpliwie ciekawą lekturą na temat faktycznej skali zniszczeń jaką sieją Phantomixy w przestworzach. Nigdy nie byłem forumowym detektywem, więc dociekliwi będą musieli sami potwierdzić/obalić zawarte tam informacje. Miłego czytania. Znalezione na dużym forum modelarskim.


No i trochę ode mnie na początek dyskusji:

Przed lotem proszę ludzi o odsunięcie się, później ich omijam, dzieci przestrzegam na zapas, żeby nigdy (w przyszłości też) nie wkładały paluszków tam gdzie coś się kręci, a parkingi widziałem z góry może dwa. Taki już jestem:) Ale to zazwyczaj. Czasem ktoś wlezie pod copter i szczerze mam to gdzieś, czasem jestem tak blisko budynku, że mózg już dawno wysłał taką wiadomość, a czasem to nawet zrobię coś takiego, że boję się potem wziąć aparaturkę przez 2 dni do rąk. W kościele też latałem, bo mi pozwolili. Było świetnie. Ogółem to również mam 'zajebiście silną psychikę' i zdrowy rozsądek, a te nie pozwalają mi się przejmować czyjąś paranoją. Jeśli boisz się, że twój sprzęt spadnie komuś na głowę, to tam nie lataj. Jeśli mój spadnie komuś na głowę, to to nadal nie Twoja sprawa. Wypadki się zdarzają. W domu też. W Polsce trochę osób lata i nadal brak nam poważnego incydentu. Ze świata z grubsza też cisza. To tylko matematyka, ale ponoć ona rządzi wsród nauk. Prawdopodobnie stwarzasz większe zagrożenie na drodze, niż ja w powietrzu.


Proponuję nie brać nic personalnie no i oczywiście nie popieram latania pomiędzy samolotami. Tyle jesteśmy mądrzejsi od kaczek, więc to wykorzystajmy. Chciałbym tylko spróbować porównać to co znamy z TVika, z tym co za oknem 8-)

Pozdrawiam,
Irwin
Awatar użytkownika
jacekV
Posty: 2246
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 18:06
Lokalizacja: Jasienica

Re: Druga strona medalu

Post autor: jacekV »

I tak trzymaj Jezus... tak trzymaj brachu...
pozdrawiam, Jacek
__________________
Sprzęt był sprawny. Użytkownik nie.
W Hangarze; Hujsban FPV, KRAB 250, Qamikaze X4, OctoCongoCopter X8, Kadłubek, Raptor,
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Druga strona medalu

Post autor: PiotrSz »

W końcu ktoś komu może potencjalnie "dron" zagrozić przedstawił sprawę od właściwej strony. Dobry artykuł ...
ODPOWIEDZ