doszła do mnie plota-POLICJA zarekwirowała drona(y) Wrocław

Merytoryczne komentarze opisywanych w dziale wyżej przypadków

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

twistedme

Post autor: twistedme »

Kowal pisze:I ponownie "bicie piany", bo nic z dyskusji nie wyniknie :-P
Nie sądzę, żeby ktokolwiek na to liczył :), a pogadać w miłym towarzystwie zawsze przyjemnie, szczególnie, że pogoda taka, że nic poza gadaniem nie wchodzi w grę, no chyba, że łódź podwodna fpv...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

twistedme pisze:że nic poza gadaniem nie wchodzi w grę
????
Aaa, przepraszam napisał to właściciel fantoma :roll: ... to może chociaż weź szmatkę i przetrzyj swoje cudo. Inni zapewne coś składają, budują, testują, kleją, programują, konstruują, cóż takie to te nasze hobby MODELARSKIE.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
twistedme

Post autor: twistedme »

Dziękuję za miłe słowa kolego. Chodziło mi o aktywność na wolnym powietrzu, no ale fakt, ja się "do modelarzy nie zaliczam" jak byłeś uprzejmy kiedyś napisać, więc co ja tam wiem.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

twistedme pisze:Chodziło mi o aktywność na wolnym powietrzu
Aha, ja też zazwyczaj piszę na internetach leżąc na łące, no chyba że coś się w tej wypowiedzi nie zgadza - bo albo chodzi o aktywność na wolnym powietrzu albo o pisaninę banialuków na forum. Zmierzam do tego że takie wypowiedzi i tok myślenia związany z przepisami nie raz i nie dziesięć był "maglowany" na forum. I o dziwo w 99% przypadków ten styl rozumowania co Twój prezentowali fantomowcy co wręcz potwierdza regułę że fantom to nie model...to stan.
Nie ciągnijmy tej przepychanki bo racja jest po stronie zdrowo-rozsądkowców, z nalotem, doświadczeniem modelarskim i doświadczeniem życiowym a nie po stronie tych co chcą siedemsetny raz udowodnić że latanie modelem to to samo co jazda ROWEREM.
I proszę nie zwracaj się tu do mnie per "kolego" bo to nie CBradio.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
twistedme

Post autor: twistedme »

Rurek pisze: co chcą siedemsetny raz udowodnić że latanie modelem to to samo co jazda ROWEREM.
IvanM pisze:Kupujesz, ładujesz baterie i natychmiast lecisz. Wyobraź sobie, że było by tak w ruchu drogowym!
twistedme pisze: Ależ jest, rowerem można jeździć po ulicy +18 bez uprawnień.


Czy ja gdzieś napisałem, że tak powinno być, czy, że latanie modelem to to samo? Napisałem tylko, że w przypadku ruchu drogowego jest dokładnie tak samo (bo można legalnie wjechać na drogę publiczną bez żadnej wiedzy i przygotowania, zaświadczeń czy badań) i tak samo jak tu są już przepisy, które wszystko regulują, a problem to ich przestrzeganie, a często w ogóle niewiedza o ich istnieniu.

Nie wiem o co Ci (rozumiem, że taka forma zwracania się jest tu odpowiednia?) chodzi i czemu w praktycznie każdej dyskusji robisz jakieś dziwne aluzje do posiadanego przeze mnie sprzętu, próbujesz mnie ośmieszyć łapiąc za słówka itp.

Nie mam zamiaru więcej zaniżać wam poziomu forum jako "nie modelarz" pisząc "banialuki", cóż, będę radził sobie jakoś inaczej.
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Post autor: piwko »

Czy ci z zielonymi nickami to są jakoś wybierani na ilość posiadanego jadu w sobie? ;) Już pisałem, ale jeszcze raz napiszę. Nie odpychajcie ludzi, a przyciągajcie... Ja se czytam jedynie już od początku prawie i to przez was. Przejęliście się moją krytyką? Wątpię;) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Czy ci z zielonymi nickami to są jakoś wybierani na ilość posiadanego jadu w sobie?
Jakby tak było to mój nick byłby jednym z najbardziej trawiastych na forumie.
Przejęliście się moją krytyką? Wątpię;)
To na kij pisał...? :-P
Ten wredny...
ODPOWIEDZ