SJCAM SJ7 podłączenie.

czyli cała reszta elektroniki - jak OSD, Autopiloty, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

SJCAM SJ7 podłączenie.

Post autor: kaktus »

Witam kupiłem tą kamerę i chciałem podłączyć do fpv optymistycznie wypiąłem starą sj4000 wpinam sj7 i zasadzka inna wtyczka usb inna zamiast micrio usb jast usb mini B o ile się nie mylę . Może ktoś przerabiał podłączenia i zna rozpiskę tej wtyczki do sj7 chodzi o wyjście wideo kable widzę są dostępne ale na dziś tylko na aliexpress .
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
credens
Posty: 109
Rejestracja: niedziela 07 gru 2014, 19:59
Lokalizacja: Zambrów

Re: SJCAM SJ7 podłączenie.

Post autor: credens »

Kup przejsciówkę z mini na micro za 5 zł i po sprawie. Z jakim OSD pracowała ci sj4000?
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: SJCAM SJ7 podłączenie.

Post autor: kaktus »

Wtyczkę podciąłem aby wlazła zaczepia o gimbal to przejściówka nie wejdzie tym bardziej no może jakoś dojdę albo przejściówkę ,,przedzwonię" Moje OSD właziło w osd kamery więc nie przyda ci się bo z kamery wyłączałem zawsze aby wszystko nie było na kupie .
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
credens
Posty: 109
Rejestracja: niedziela 07 gru 2014, 19:59
Lokalizacja: Zambrów

Re: SJCAM SJ7 podłączenie.

Post autor: credens »

Pytam się o OSD, ponieważ moje MinimOSD niezbyt współpracuje z obrazem video z SJcam 5000x elite.
Awatar użytkownika
kaktus
Posty: 209
Rejestracja: niedziela 25 sty 2015, 17:33
Lokalizacja: Chełm

Re: SJCAM SJ7 podłączenie.

Post autor: kaktus »

Mam takie jak w linku OSD współpracuje z SJ4000 świetnie jego wewnętrzne baro pokazuje wysokość poprawnie przy gps NEO7 nigdy mnie nie zawiódł 17...19 satelit a w bardzo złą pogodę 9...12 satelit . To OSD podaje dane nawet jak kamera nie działa .
http://www.goodluckbuy.com/fpv-flight-c ... e-gps.html

Edit - scalenie

Jak by ktoś szukał podłączone na szybko działa jak coś się uwali dam znać :)
4-Analog Video
5- Masa
Wszystko gra obrazek testowy z tej kamery :)
Quad Blade 350 Carbon , Naza rama robiona 470 Carbon, Mydelniczka PH 4, Racer 210 gogle Eachine EV200D, Spark.
pixi2000
Posty: 8
Rejestracja: sobota 05 mar 2016, 13:48
Lokalizacja: Poznań

Re: SJCAM SJ7 podłączenie.

Post autor: pixi2000 »

kaktus pisze:Mam takie jak w linku OSD współpracuje z SJ4000 świetnie jego wewnętrzne baro pokazuje wysokość poprawnie przy gps NEO7 nigdy mnie nie zawiódł 17...19 satelit a w bardzo złą pogodę 9...12 satelit . To OSD podaje dane nawet jak kamera nie działa .
http://www.goodluckbuy.com/fpv-flight-c ... e-gps.html
Używasz jej do bieżącego podglądu fpv i nagrywania w pełnej rozdzielczości?
Czy wiesz może jak nią sterować, czy co można zrobić za pomocą PWM?
Kupiłem taki kabelek do swojej SJ7: https://www.banggood.com/Original-AV-Ca ... rehouse=CN
.. ale nie mogę znaleźć jakie PWM co robi.

Pozdro.
ODPOWIEDZ