ardupilot apm 2.6 problem z lotem

czyli cała reszta elektroniki - jak OSD, Autopiloty, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
radokizi
Posty: 159
Rejestracja: piątek 02 sty 2015, 13:45
Lokalizacja: Radom

Re: ardupilot apm 2.6 problem z lotem

Post autor: radokizi »

Ja przy autotune z APM miałem kiedyś taki zonk, że wykonywana przy założonych śmigłach tzw. sportowych :/ po jej wykonaniu kopter był nie do opanowania. Właśnie agresywny i wręcz szalony. Po zmianie śmigieł na jakiekolwiek typu SF kalibracja była wręcz idealna i latał baaaaaardzo poprawnie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Talon Mini - szykuje się
FX-61 - czeka na klienta
Pioneer 1400, Skrzydło "podkładowe" KFm6, Tarot FY450, AR Drone 2.0 + MiruMod - początki
karol10101
Posty: 19
Rejestracja: środa 04 maja 2016, 19:23

Re: ardupilot apm 2.6 problem z lotem

Post autor: karol10101 »

Witam. Posiadam zmr250 z silnikami emax rs2205 apm2.8
Dron latał w miare ok przy schodzeniu z wysokosci lekko bujał. Zrobilem autotune i wszystko sie posypało. Nie zrobilem lopii zapasowej i mam problem. Teraz po oderwaniu sie od ziemi odrazu wywraca. Czy ma ktos jakies swoje gotowe pidy na rame250? Tak zebym mógł złapać trop i poprostu doszlifowac. Chyba ze ma ktos sposób od czego zacząć. Dzieki za pomoc. Ladna pogoda chcialbym polatac a tu takie cos..
Waldek 1964
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 31 paź 2016, 11:30
Lokalizacja: Olsztynek

Re: ardupilot apm 2.6 problem z lotem

Post autor: Waldek 1964 »

Przywrócić ustawienia fabryczne, na pidach fabrycznych zawsze lata.
Mateusz1988
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 07:11

Re: ardupilot apm 2.6 problem z lotem

Post autor: Mateusz1988 »

Walczylem 3 dni aby dojsc co z moim dronem. Na forum jest fajny poradnik. Zastosowalem sie do niego i wszystko ok. Moze zrob reset i na nowo?
ODPOWIEDZ