Problem z programowaniem ESC FVT-SWLI120-HV 12S

czyli cała reszta elektroniki - jak OSD, Autopiloty, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
ideatb
Posty: 400
Rejestracja: niedziela 01 wrz 2013, 23:07
Lokalizacja: Kraków

Problem z programowaniem ESC FVT-SWLI120-HV 12S

Post autor: ideatb »

Witam,

Kupiłem regulator FVT-SWLI120-HV funkcjonujący tez pod nazwą Favourite Sea Swallow 120A HV-OPTO

Mam programator tej samej firmy w wersji LCD który teoretycznie umożliwia programowanie z poziomu PC przez złącze USB.

Niestety ani z poziomu programatora ani z poziomu komputera nie mogę go zaprogramować.
Przy pierwszym podłączeniu do programatora pojawiała się jakaś możliwość konfiguracji ale po zmianie parametru programator się wieszał a po wybraniu konfiguracji default nie ma juz możliwości wejścia w parametry, ekran zatrzymuje się na wyświetleniu wersji firmware ESC.


Próbowałem zaprogramować ten regulator z poziomu PC i aplikacji "brushless software usb link V_1.00.exe", aplikacja widzi regulator, wyświetla wersję firmware, można wybrać jakieś parametry, po wyborze SEND SETTINGS jest potwierdzenie z poziomu aplikacji i regulator reaguje sygnałem ale parametry nie są fizycznie zmienione, a po wyborze READ SETTINGS parametry nie są pobierane.
Obrazek
Myślałem o zmianie firmware ESC ale na stronie producenta jest biednie w tym temacie... nie ma nawet aplikacji do konfiguracji..

Może ma ktoś jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
ideatb
Posty: 400
Rejestracja: niedziela 01 wrz 2013, 23:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem z programowaniem ESC FVT-SWLI120-HV 12S

Post autor: ideatb »

Najchętniej wpalił bym w ten ESC firmware z ESC samochodowego aby mieć większa konfigurację hamulców ale nie wiem jak to ugryźć.
ODPOWIEDZ