niedokładność GPS w OSD - z czego wynika

czyli cała reszta elektroniki - jak OSD, Autopiloty, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

Piotrowy pisze:
waldorf pisze:choć myślałem swego czasu o zakupie Garmina to jednak pozostałem przy iphone + google maps ;-) i sprawdza się idealnie.
Też byłem podobnego dania, ale podczas wypraw kajakowych za granicą, gdzie trudno kupić drukowane mapy, nawigacje w komórkach niestety nie sprawdzają się. Powody są oczywiste, ale największy problem jest z prądem :-( . W Garminie dwa paluszki starczają na dwa dni.
kupujesz china ladowarka na bateria sloneczna z wbudowannym akku za 30$ i spokojnie da rade naladowac komorka (garmina mam na komorce, mapy topo najlepsze w polsce) ;-)
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

cholo pisze:kupujesz china ladowarka na bateria sloneczna z wbudowannym akku za 30$ i spokojnie da rade naladowac komorka
Też o tym myślałem :roll: . Ale w pewnym momencie zaczyna to przekraczać granice zdrowego rozsądku: ładowarki słoneczne (a prądu ciągle mało i mało, a jeszcze ktoś nadepnąć może :-( ), latarka na korbkę, krzesiwo do rozpalania ognia w scyzoryku itp. :lol:
cholo
Posty: 3371
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 21:38
Lokalizacja: Kraków

Post autor: cholo »

Piotrowy pisze:
cholo pisze:kupujesz china ladowarka na bateria sloneczna z wbudowannym akku za 30$ i spokojnie da rade naladowac komorka
Też o tym myślałem :roll: . Ale w pewnym momencie zaczyna to przekraczać granice zdrowego rozsądku: ładowarki słoneczne (a prądu ciągle mało i mało, a jeszcze ktoś nadepnąć może :-( ), latarka na korbkę, krzesiwo do rozpalania ognia w scyzoryku itp. :lol:
jak ja lubie takie bajery :mrgreen:
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1652
Rejestracja: niedziela 06 cze 2010, 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: Roman »

Jedrula pisze:
ECO patrz żeby gps miał mapę turystyczną a nie samochodową bo wtedy bedzie prowadził cię tylko drogami i z polem może być kłopot.
wszystko zależy od wgranej mapy , część map ma różne tryby prowadzenia do celu : osobowy , pieszy , 4x4 , lub lotniczy
ODPOWIEDZ