I2C

czyli cała reszta elektroniki - jak OSD, Autopiloty, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Sławek
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 14 cze 2010, 17:26
Lokalizacja: Mielec

I2C

Post autor: Sławek »

Czy ten regiel http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... Controller da się przerobić na I2C ?


Pozdr
Ale ja się nie znam więc nie ponoszę odpowiedzialności za skutki wynikłe z jakichkolwiek decyzji podjętych na podstawie moich wypowiedzi :-)

Obrazek
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Da się da... :) a nie lepiej wziąć ten ? o 2$ droższy a ma powiedzmy 25A? Mniej się będzie grzał (chyba że 18A też się nie grzeje). Sam używam tych 25A i jestem bardzo zadowolony

Obrazek
smootny

Post autor: smootny »

mikun pisze:Da się da... :) a nie lepiej wziąć ten ? o 2$ droższy a ma powiedzmy 25A? Mniej się będzie grzał (chyba że 18A też się nie grzeje). Sam używam tych 25A i jestem bardzo zadowolony

Obrazek
25A aktualnie niema na stanie w HC dlatego prawdopodobnie kolega wyżej pytał o 16A :mrgreen:
Ostatnio zmieniony środa 22 wrz 2010, 10:11 przez smootny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1585
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

Jeżeli nie planujesz budowy jakiegoś monstrum (a wtedy to pewnie i tak więcej silników),
to po co brać 25A? Poza większa wagą nie zyskasz nic (w stosunku do std napędu czyli śmigło 10x4.7)
Sławek
Posty: 323
Rejestracja: poniedziałek 14 cze 2010, 17:26
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Sławek »

Potrzebuję do hexy do takich silników http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... oduct=4701 i śmigieł APC 10x4,7 - wydaje mi się, że bez problemu by wystarczyły ;-)

Te 25A mam teraz w qudro i są ok ;-)

Szukam innych bo tych 25A nie ma na stocku już chwilę :-/ Te mniejsze mają niższa wagę co też nie jest bez znaczenia ;-)
Ale ja się nie znam więc nie ponoszę odpowiedzialności za skutki wynikłe z jakichkolwiek decyzji podjętych na podstawie moich wypowiedzi :-)

Obrazek
Awatar użytkownika
adriano
Posty: 220
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2010, 22:13
Lokalizacja: warszawa

Post autor: adriano »

Zdecydowałeś się juz może na jakieś ESC? Pytam bo sam szukam jakiś regulatorów w okolicach 20A, które moznaby przerobić na i2c.
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

adriano pisze:Zdecydowałeś się juz może na jakieś ESC? Pytam bo sam szukam jakiś regulatorów w okolicach 20A, które moznaby przerobić na i2c.
Hobby King SS 18-20A
Awatar użytkownika
slawko_k
Posty: 1596
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 14:24
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: slawko_k »

Wg mnie HK to trzeba sobie odpuścić. Tam od samego latania i drżenia ramy pęka cyna pod tym mikro prockiem i przelotki się rozpadają.
Bierz sprawdzone turnigy 18-25A, TP25 lub mystery 30A. z nimi problemów mieć raczej nie będziesz.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Ja mam TP25A. Dało się przerobić bez większego problemu - trochę cierpliwości i spokoju :mrgreen: A działają bez zarzutu.
Awatar użytkownika
adriano
Posty: 220
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2010, 22:13
Lokalizacja: warszawa

Post autor: adriano »

Ok ok, ale mówicie o TP 25A czyli Tower Pro czy Turnigy Plush? :)
smootny

Post autor: smootny »

adriano pisze:Ok ok, ale mówicie o TP 25A czyli Tower Pro czy Turnigy Plush? :)
raczej o tower pro :mrgreen:
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Zgadza się. TowerPro 25A
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Dokładnie tak... własnie o tych co hobbycity wycofało z oferty :-) pozostaje szukać niedobitków ja znalazłem w modelmotor dwie ostatnie sztuki
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

mikun pisze:pozostaje szukać niedobitków ja znalazłem w modelmotor dwie ostatnie sztuki
Albo wziąć inny przerabialny model. W przyszłym tygodniu będe miał RC-Timery na blacie... może też się nadadzą.
Najgorzej mają Ci co chcą przerobić quadro na hexa albo octo, bo mieszać różnych regli w jednym modelu nie nada.
Awatar użytkownika
adriano
Posty: 220
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2010, 22:13
Lokalizacja: warszawa

Post autor: adriano »

W sprawie tych regulatorów TowerPro, napisałem do sklepu rc-modele (tam mieli najtaniej) a oni odpowiedzieli że wstrzymano produkcję tych modeli i że nie spodziewają się ich w najbliższym czasie.
a btw wiecie może coś o tych regulatorach?
http://www.hobbycity.com/hobbycity/stor ... duct=14871
ODPOWIEDZ